Jump to content

Ce orientare politică ai?


BIS aka OldNab
 Share

Ce orientare politică ai? (sondaj de opinie)  

73 members have voted

  1. 1. Ce orientare politică ai?

    • Extremă dreapta
      9
    • Dreapta
      25
    • Centru dreapta
      7
    • Centru
      20
    • Centru stânga
      7
    • Stânga
      4
    • Extremă stânga
      1


Recommended Posts

On 12/28/2021 at 6:50 PM, Kimberly said:

Dreapta - tot ceea ce a făcut stânga sau ceea ce a încercat să facă, în România şi nu numai, a eşuat amarnic.

Comentariu copiat, avertisment. Apropo, vezi că-s de extremă stânga comuniştii, nu de dreapta ;)

Link to comment
Share on other sites

Centru - mereu este cel mai bine sa fii in centrul atentiei, dar total neutru, astfel ai sanse in orice directia. Un alt motiv este ca nu tin cu nicio forma si prefer sa fiu neutru..

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2022 at 6:16 PM, HANKSERO said:

Centru - mereu este cel mai bine sa fii in centrul atentiei, dar total neutru, astfel ai sanse in orice directia. Un alt motiv este ca nu tin cu nicio forma si prefer sa fiu neutru..

Păcat că tu eşti de stânga, poate chiar extremă stânga din ce comentarii ai lăsat pe-aici.

Link to comment
Share on other sites

Desi nu ma pricep, o sa zic centru.. adica nici asa, dar nici asa. Undeva la mijloc :3 

Link to comment
Share on other sites

As alege si eu centru, ca sa fie egalitate, asa ar fi cel mai bine! Nu prea ma pricep eu asa bine in politica, dar sa fie la mijloc sa aiba ambele parti aceiasi putere mi se pare cel mai ok. Asa mereu decizia corecta va iesi invingatoare!

Edited by Kristi72
Link to comment
Share on other sites

Folosec atat dreapta cat si stanga, sunt de mijloc, pentru senzatii tari :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.