Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Trafalgar D Law DxD

⊙ Divine Devils [DeV] - Discutii / Discussions

Recommended Posts

Posted (edited)

@MeGusta RPG eu tot nu am inteles motivul pentru care ai iesit, tinand cont ca suntem un clan care oferim o sansa tuturor in clan, e alegerea ta totusi.. Ce ti-a facut Diana.. .
?

Edited by Virusica

@Virusica  Probabil ca daca nu ii tineai partea Dianei, spunand ca are dreptate nu ieseam... Tu n-ai fost de la inceput, asa ca hai sa-ti zic cum a fost faza.

Stiam ca Diana iesise cu 2-3 zile inainte din clan, si azi am vazut-o iar in clan, tot r3, fara aplicatie, desi, repet, tu ai spus ca nu mai bagi in clan fara aplicatii...

Cand am vazut-o pe Diana in clan, iar, am intrebat-o cum de, parca iesise, si ea imi spune "parca".. I zic eu, "Ok, data viitoare sa nu mai iesi si sa intrii cand vrei in clan, ca asta nu e nu stiu ce clan de lvl 1" sa zici ca da frate, ce-i cu clanul asta fantoma, lumea intra si iese cand vrea.. La care ea ma ia cu "Eu ies si intru in clan cand vreau eu pentru ca sunt jmechera"... "JMECHERA".. Serios?

Deja isi lua aere, si cum a revenit Beatrice ca era afk, ea simtindu-se atacata ca deja si eu si wdk ne luasem de ea, hopa topa, Bia, vezi ca se iau astia de mine, dupa care a inceput si Beatrice sa ne spuna ca nu a iesit ca a vrut sau ceva de genu, a iesit ca a avut niste afaceri de facut, sau ceva de genu', nu mai stiu sigur.. Eh, si mi se pare dubios faptul ca ieri, sau acum 2 zile o vad eu pe Diana la CNN si o intreb de ce a iesit din DeV, la care ea imi raspunde cu "M-am plictisit".. Am lasat-o-n pace, nu i-am spus nimic, alegerea ei.. Dar dupa 2 zile revine in clan si spune ca a fost plecata cu "afaceri".. Serios?

Si cand ai revenit tu, tot ei i-ai dat dreptate, ai adaugat-o inapoi in clan ca daduse /clanresign si i-ai dat r3 inapoi..

Serios? Dupa ce ca oricum alea 3 saptamani cat a stat in clan NU A FACAT NICI MACAR 1 XP, tot ei ii dai dreptate..

Si crezi ca sunt singurul care spune asta? Am mai vorbit cu 3-4 persoane din DeV dupa ce am iesit, si mi-au dat dreptate.. Nu are rost sa le spun numele, pentru ca ar fi urat sa spun ce am vorbit eu cu ei.. Nu stiu ce sa zic.. Pacat, aveam in gand ca urmatoarele luni sa nu ies, sa stau in dev pe un termen lung de timp, deoarece ma acomodasem bine in clan, ma intelegeam bine cu toata lumea, dar nu imi convine sa fiu luat asa, "in bataie de joc". 

Probabil, cand vor mai disparea unele persoane din clan, voi aplica iar, iar daca tu ma vei primi, ok.. Daca nu, asta e.. Nu e un capat de lume.

@Virusica apropo.. prin "oferim tuturor o sansa in clan"...

De la lvl 25 cat este normal sa faci aplicatie pe website pana la lvl 12 e cv..

• Interioarele de HQ disponibile la acest nivel sunt: Off Track Betting, Meat Factory, Jefferson Motel, LS Atruim.

Nu stiu unde gasesc poze cu aceste hq-uri, ma poate ajuta cineva ??? inafara de Jefferson Motel

Pai ramane asta ma :)) 

Jefferson Motel

https://ibb.co/gFFVybf

Asta parca e mai ok, parerea mea. Banuiesc ca nu va deranjeaza daca mai postez si eu pe aici :D .

Daca vrei te bag inapoi, iti mai pot da o sansa, dar daca cineva ti-a gresit, a vb urat etc, trebuie sa vorbesti, nu sa pleci, astept pm in joc daca e

si da Jefferson ramane ca celelalte is urate

3 hours ago, TlBl said:

Salutare!

O sa iti ei suspend pt salutul asta, care l-ai dat prin toate clanurile :( 

Ba mai organizam si noi niste evenimente ceva cu clanul? ca eu ma plictisesc tare.

Vă salut.

Ce fac baieti din alianta?

Salutare!