Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

Trafalgar D Law DxD

⊙ Divine Devils [DeV] - Demisii / Resignation

Recommended Posts

Nickname și nivel: TheVirus - nivel 30
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Nu mai este ce a fost... alianta nu mai este si cateva persoane cu care ma intelegeam au plecat. 
Cum te-ai simțit alături de noi?: M-am simtit bine.
Alte precizări: Succes!

On 12/15/2018 at 2:59 AM, TheVirus said:
Nickname și nivel: TheVirus - nivel 30
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Nu mai este ce a fost... alianta nu mai este si cateva persoane cu care ma intelegeam au plecat. 
Cum te-ai simțit alături de noi?: M-am simtit bine.
Alte precizări: Succes!

Sa fii iubit , cerere acceptata cu 2 saptamani in urma

Nickname și nivel: BlackSword - 25
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Am cumparat clanul meu
Cum te-ai simțit alături de noi?: Foarte bine
Alte precizări: Am dat /clanresign si am facut demisia sa nu fiu trecut pe blacklist. Multumesc mult pentru sansa si va pup pe toti!

Nickname și nivel: 1babyEzk1 - 40
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Vreau sa intru in clanuri mai aiurea sau de spray, deoarece nu sunt asa activ pe acest cont.
Cum te-ai simțit alături de noi?: 10+++
Alte precizări: Multumesc pentru sansa 

Nickname și nivel: Careba. 30
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Vreau sa merg in alt clan, parca nu prea imi place ce se intampla pe /c
Cum te-ai simțit alături de noi?: M-am simtit bine, dar pana acuma. 
Alte precizări: Multumesc pentru sansa 

Nickname și nivel: blood.diamond - 135 
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Nu mai are activitate cum era inainte, numarul membrilor a scazut la jumatate sau chiar mai mult. Am incercat prin diferite forme sa il readucem cel putin pe locul unde era cand am intrat aici, dar fara rezultat. Lipsa interesului membrilor care au vrut doar sa faca parte dintr-un clan fara sa faca nimic. 
Vreau sa incerc ceva nou si mai interesant, captivant.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Aici m-am simtit excelent. Cu siguranta pe viitor o sa revin cu mare placere. 
Alte precizări: Mult succes in continuare Virusica, mi-a parut bine ca te-am cunoscut si sa ne intalnim in game ca prieteni si cu oricare membru de aici. 

Nickname și nivel:Gingo08 36
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Nu mai este ce a fost, Imi pare nespus de rau, nu cred ca mai aveam ce face.
Cum te-ai simțit alături de noi?: De ce sa nu recunosc, da m-am simtit super alaturi de colegii super, mai ales de Viru
Alte precizări: Va salut si va respect pe toti!

Nickname și nivel: HvH- 27
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: O pauza de la samp
Cum te-ai simțit alături de noi?: Mi-a placut (chair daca era liniste uneori)
Alte precizări: O sa revin

Nickname și nivel: Decent - 101
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: A intervenit monotonia, clanul s-a schimbat foarte mult de cand am intrat pana in prezent ceea ce nu este un lucru chiar asa de rau dar iti da de gandit.
Cum te-ai simțit alături de noi?: A fost frumos si decent*
Alte precizări: Mi-a facut placere sa va am drept colegi de clan, pe unii mai mult, pe altii mai putin : ). Va urez mult succes pe mai departe.
Edited by xDecent

Stiu ca am stat putine zil in DeV dar am fost invitat de VIP pt spray.

Bafta ne mai auzim

Nickname și nivel: MeGusta, nivel: 19, dar nivelul real e 25-26.
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Viru, oricat ai incerca tu sa faci clanul unul bun, sa faci o familie din membrii acestuia, mai apar si astfel de specimene precum Diana care strica tot...
Cum te-ai simțit alături de noi?: Perfect, nu aveam de gand sa ies de aici din clan, cel putin nu cat de curand, in urmatoarele luni.. Dar na
Alte precizări: Mersi pentru sansa acordata de a intra in clan. Poate revin aici daca mai dispar din "specimenele" astea.. Si, bineinteles, daca ma mai accepti.

2 minutes ago, MeGusta RPG said:
Nickname și nivel: MeGusta, nivel: 19, dar nivelul real e 25-26.
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Viru, oricat ai incerca tu sa faci clanul unul bun, sa faci o familie din membrii acestuia, mai apar si astfel de specimene precum Diana care strica tot...
Cum te-ai simțit alături de noi?: Perfect, nu aveam de gand sa ies de aici din clan, cel putin nu cat de curand, in urmatoarele luni.. Dar na
Alte precizări: Mersi pentru sansa acordata de a intra in clan. Poate revin aici daca mai dispar din "specimenele" astea.. Si, bineinteles, daca ma mai accepti.

Succes, demisie acceptată, mulțumim de ajutor!

Nickname și nivel: Mabi / 40
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Doresc sa parasesc DeV deoarece as dori sa incerc alte clanuri+ ca unii colegi din clan nu erau ceea ce pareau a fi.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Super !
Alte precizări: Poate candva ma voi intoarce. 

12 minutes ago, Mabi said:
Nickname și nivel: Mabi / 40
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Doresc sa parasesc DeV deoarece as dori sa incerc alte clanuri+ ca unii colegi din clan nu erau ceea ce pareau a fi.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Super !
Alte precizări: Poate candva ma voi intoarce. 

succes

Nickname și nivel: ...HeSo...  Nivel 74
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Se accepta prea usor in acest clan, chiar daca a fost banat pentru aim/cheats si multe altele : PRO PENTRU XP, daca este clan pentru XP si nu pentru intelegere, sa stam pe un discord seara ceva caterinca prefer sa ies, mi-am facut doua cunostinte macar in acest clan.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Am petrecut prea putin timp in acest clan pentru a spune acest lucru,
Alte precizări: Imi pare rau ca s-a avut incredere in mine, dar observ PRO-uri cu : PENTRU XP sau PRO pentru ca esti din orasul cutare nu imi place acest lucru. O singura persoana poate strica toata treaba intr-un clan, noroc si imi pare rau.

Nickname și nivel: OtheWise , 45

Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: M-am saturat sa fiu eu si HeSo singurii care dau contra/pro pe bune, nu ca esti din orasul X sau Y.

Mi se pare stupid asa ceva si inaceptabil pentru un membru. Ala-i motiv ? Nu-mi place ca ai implementat o regula , tre sa faci XP, bun inteleg, dar sunt unii cu 0 de o saptamana, acei membrii de ce nu au primit jet? Ti-ai creat niste reguli si tot tu le incalci, cum ar fii Minim Level 25, sa poti aplica in DeV, dar nicolas_ceva ce cauta sau ..Alex ? Vreau sa ma distrez intr-un clan, doar cu HeSo si cu Saint m-am distrat in acest clan , iti spun cat pot de sincer, restu' se comporta de parca nu suntem colegi.

Te respect mult Virusica , nu vreau sa intelegi gresit, dar daca tot ai implementat niste reguli, incearca sa le respecti, nu o lua in nume de rau. 

Cum te-ai simțit alături de noi? Super okay , scuza-ma ca ies, dar am incercat sa-ti explic si in game , si nu ai bagat de seama..Te pup si ai grija de tine si sa-ti iasa toti ce-ti propui. 

24 minutes ago, HeSo said:
Nickname și nivel: ...HeSo...  Nivel 74
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Se accepta prea usor in acest clan, chiar daca a fost banat pentru aim/cheats si multe altele : PRO PENTRU XP, daca este clan pentru XP si nu pentru intelegere, sa stam pe un discord seara ceva caterinca prefer sa ies, mi-am facut doua cunostinte macar in acest clan.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Am petrecut prea putin timp in acest clan pentru a spune acest lucru,
Alte precizări: Imi pare rau ca s-a avut incredere in mine, dar observ PRO-uri cu : PENTRU XP sau PRO pentru ca esti din orasul cutare nu imi place acest lucru. O singura persoana poate strica toata treaba intr-un clan, noroc si imi pare rau.

E alegerea ta, bafta !

5 minutes ago, Hunter1996 said:

Nickname și nivel: OtheWise , 45

Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: M-am saturat sa fiu eu si HeSo singurii care dau contra/pro pe bune, nu ca esti din orasul X sau Y.

Mi se pare stupid asa ceva si inaceptabil pentru un membru. Ala-i motiv ? Nu-mi place ca ai implementat o regula , tre sa faci XP, bun inteleg, dar sunt unii cu 0 de o saptamana, acei membrii de ce nu au primit jet? Ti-ai creat niste reguli si tot tu le incalci, cum ar fii Minim Level 25, sa poti aplica in DeV, dar nicolas_ceva ce cauta sau ..Alex ? Vreau sa ma distrez intr-un clan, doar cu HeSo si cu Saint m-am distrat in acest clan , iti spun cat pot de sincer, restu' se comporta de parca nu suntem colegi.

Te respect mult Virusica , nu vreau sa intelegi gresit, dar daca tot ai implementat niste reguli, incearca sa le respecti, nu o lua in nume de rau. 

Cum te-ai simțit alături de noi? Super okay , scuza-ma ca ies, dar am incercat sa-ti explic si in game , si nu ai bagat de seama..Te pup si ai grija de tine si sa-ti iasa toti ce-ti propui. 

Succes pe mai departe

Nickname și nivel: Saint.Andrew,46
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Motivul este ca vreau sa incerc
si ceva nou ,m-am saturat de monotonia pe /c pot spune
ca acest clan se afla pe locul 1 pentru mine 
Cum te-ai simțit alături de noi?:M-am simțit bine,m-am distrat alături
de colegi a fost interesant,colegii sunt de treaba
cat si Ownerul Virusica
Alte precizări:Cu siguranță o sa ma întorc pentru ca este
un clan frumos,Bafta!
Edited by SaintAndrew

Nickname și nivel: RaduD, 40.
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Monotonia de pe /c. As vrea sa-,mi incerc norocul in alta parte.
Cum te-ai simțit alături de noi?: Destul de bine alaturi de cativa membri cu care am interactionat.
Alte precizări: Multumesc pentru primire Viru si sper sa ne mai vedem.

Nickname și nivel: Teox level 42
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils: Doresc sa incerc alt ceva
Cum te-ai simțit alături de noi?: bine.
Alte precizări: -

Nickname și nivel: _Beatrice_ , level:45 
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils:  vreau sa incerc alt ceva 
Cum te-ai simțit alături de noi?: superb.. cu toate ca atunci cand salut nu prea raspunde nimeni.. imi place acest clan si o sa revin 

Nickname și nivel: [$]zEu. , level: 74
Motivul pentru care vrei să părăsești Divine Devils:  Nu dai rank up am 3 saptamani de cand sunt in clan si tot rank 1 am , bafta !
Cum te-ai simțit alături de noi Bine !
Edited by zEu05