Jump to content

Jefuit în timp ce era în propria casă! Un baschetbalist român a pierdut o sumă importantă de bani


RW Shyphter
 Share

Recommended Posts

808747-15135808-1468994783115048-6272140

 

Adrian Tudor, baschetbalistul celor de la BCM U Pitești, a fost jefuit în această dimineață.

În timp ce el se afla în casă, un hoț a intrat în sufragerie și i-a furat portofelul, în care avea o sumă importantă de bani.

Baschetbalistul de 32 de ani, jucător important pentru naționala României, a postat un mesaj pe Facebook și mai multe fotografii cu cel care a intrat în casă, sperând că cineva îl va recunoaște.

 

"Eram sus și mă îmbrăcam. Am coborat la doua minute dupa ce hoțul a ieșit. Mi-am dat seama de asta după ce am văzut imaginile de pe camerele de supraveghere", a spus Tudor

 

"Dacă cineva din Pitești îl știe, vă rog să mă contactați! Azi, la 11:27, a intrat și a furat o sumă importantă de bani din casa unde stau! Mă ajuta și niste share-uri!!"

 

 

 

sursa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.