Asteptam propunerile voastre legate de forum aici: https://forum.b-zone.ro/forum/202-forum-suggestions/

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Bobo

Preturile vehiculelor cu Gold au fost actualizate / Gold vehicles prices got updated [Permanent]

88 posts in this topic

O buna oportunitate pentru fiecare de a-si putea cumpara masini in gold mult mai usor si eficient. Felicitari pentru initiativa!

0

Multumim, dar preturile o sa revina?

O sa fie la fel ca la inceput dupa paste sau acestea sunt noile preturi pe o perioada mai indelungata?

0

O sa fie la fel ca la inceput dupa paste sau acestea sunt noile preturi pe o perioada mai indelungata?

Sunt permanente cica! Dar o sa scada drastic preturile acum :)))) o sa vedem infernus la 900k vandut :)))

Edited by eS CandyAdy
3

Sunt permanente cica! Dar o sa scada drastic preturile acum :)))) o sa vedem infernus la 900k vandut :)))

Permanente... Asta e rau eu ma asteptam sa creasca preturile, mai nou toata lumea are infernus si la level 11, asta e ciudat dupa parerea mea.

0

@@Kelton, nu-s englez, îi dau +1 lu' Bobo că-mi place doar varianta în română, ție îți dau +1 data viitoare :P

0

Modificarile preturilor din DS Gold sunt permanente.

Vehiculele cumparate cu Gold nu pot fi vandute altor jucatori.

Permanente... Asta e rau eu ma asteptam sa creasca preturile, mai nou toata lumea are infernus si la level 11, asta e ciudat dupa parerea mea.

A scazut valoarea vehiculelor cumparate cu Gold, nu si cea a celor cumparate cu banii din joc.

0

Faină idee, vor fi reduceri şi la /shop ?

0

Mulțumim.

Când oi avea șansa, mi-oi cumpăra și eu un vehicul.

0

E bine ca s-au micsorat preturile la masinile gold, dar pacat ca nu le poti vinde la alti jucatori.

0

Chiar mă gândeam la chestia asta zilele trecute când m-am reapucat.

Foarte frumos, preţurile sunt mult mai echilibrate acum.

0

Uuuu, frumos, mai ales ca ca si de paste, fain ca o sa fie si permanente, gg

0

Foarte frumoase reduceri. Multumim Bobo si Kelton pentru surprizele aduse!

0

Reduceri în /shop, când? :))

0

Stau foarte comfortabil in noul meu infernus insa ma doare operatia de la rinichi cand ma ridic din el..

5

Frumoase reduceri!

0

Faină idee, vor fi reduceri şi la /shop ?

Nu, doar aceste modificari in DealerShip.

Stau foarte comfortabil in noul meu infernus insa ma doare operatia de la rinichi cand ma ridic din el..

Cat ii shaorma?

0

Acum o sa intre din ce in ce mai multi jucatori pe toate cele 4 servere.

Pe MIX se adauga reducerile?

0

Guest
This topic is now closed to further replies.