Jump to content

Preturile vehiculelor cu Gold au fost actualizate / Gold vehicles prices got updated [Permanent]


Bobo
 Share

Recommended Posts

@@Bobo, e bun atunci, credeam ca și prețul cash al vehiculelor in-game a fost scăzut, dacă era sa fie asa eram intr-un haos economic.

Potoleste-te ca nu e chiar asa.

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, e bun atunci, credeam ca și prețul cash al vehiculelor in-game a fost scăzut, dacă era sa fie asa eram intr-un haos economic.

 

Tu unde te crezi aici? Lucrezi pentru FMI sau ceva? :))

 

Potoleste-te ca nu e chiar asa.

 

=)) HE'S DEFUSING

Link to comment
Share on other sites

Și cei care și-au cumpărat vehicule în joc cu Gold ce fac? O să primească înapoi diferența? Până la urmă nu e vorba de 2-3 euro, la unele e vorba de 30+ euro, iar diferența nu este acoperită de valoarea mai mică pe care o au vehiculele noi.

 

Nu e cazul meu, dar sigur e cazul altor jucători.

Edited by Leventhe
Link to comment
Share on other sites

Potoleste-te ca nu e chiar asa.

Ba ar fi fost, dacă preturile vehiculelor erau sa scadă peste 3 zile de exemplu lumea și-ar fi vândut vehiculele cu prețul mai mare (adică prețul vechi) doar ca sa-și cumpere vehiculele mai ieftin (adică prețul nou) după update. Am observat chestia asta in-game după ce s-a anunțat ieftinirea vehiculelor cu gold din shop, unii au crezut ca se ieftinește și prețul cash ($$$) din DS, s-au apucat toți sa-și vândă vehiculele =)).
Link to comment
Share on other sites

Și cei care și-au cumpărat vehicule în joc cu Gold ce fac? O să primească înapoi diferența? Până la urmă nu e vorba de 2-3 euro, la unele e vorba de 30+ euro, iar diferența nu este acoperită de valoarea mai mică pe care o au vehiculele noi.

 

Nu e cazul meu, dar sigur e cazul altor jucători.

Vehiculele cumparate pana la aceasta actualizare vor pastra vechea valoare.

Fac o paralelea, nu cred ca vreun magazin din Romania, cel putin, iti ofera diferenta daca un produs se ieftineste.

 

Ba ar fi fost, dacă preturile vehiculelor erau sa scadă peste 3 zile de exemplu lumea și-ar fi vândut vehiculele cu prețul mai mare (adică prețul vechi) doar ca sa-și cumpere vehiculele mai ieftin (adică prețul nou) după update. Am observat chestia asta in-game după ce s-a anunțat ieftinirea vehiculelor cu gold din shop, unii au crezut ca se ieftinește și prețul cash ($$$) din DS, s-au apucat toți sa-și vândă vehiculele =)).

lol :))

 

Aiurea, nu mai stiti cum sa faceti lumea sa cumpere gold?

Ai vreo sugestie? Noi chiar nu mai stim.

Link to comment
Share on other sites

Vehiculele cumparate pana la aceasta actualizare vor pastra vechea valoare.

Fac o paralelea, nu cred ca vreun magazin din Romania, cel putin, iti ofera diferenta daca un produs se ieftineste.

 

lol :))

 

Ai vreo sugestie? Noi chiar nu mai stim.

Si un motiv pentru ieftinirea preturilor cu GOLD din DS ar fi? :)

stai ca nu e

edit: o sa vindeti si conturi de balena albastra lvl 49 cu gold? dar daca nu e la reducere nu cumpar

Edited by Duraxel
Link to comment
Share on other sites

Si un motiv pentru ieftinirea preturilor cu GOLD din DS ar fi? :)

stai ca nu e

edit: o sa vindeti si conturi de balena albastra lvl 49 cu gold? dar daca nu e la reducere nu cumpar

 

Mai usor, raule! Nu iti baga nimeni mana in buzunar, vrei sa-ti cumperi, iti cumperi. Nu vrei, nu-ti cumperi. Rostul acestor sageti aruncate spre tezaurul bizonului, ni-l spui?

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns sa avem hateri si cand e vorba de ieftiniri in shop, asta le-a intrecut pe toate =)) Daca le scumpeau, mai ziceam sa sara lumea la bataie, dar asa, unde-i logica?:)) Vreti sa va simtiti speciali ca aveti voi un infernus din rupt work-ul cand altii isi iau un inf din alocatie, sau care-i baiu'?

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, Hello ! Cu tot respectul dar sunt multe vehicule ce pot fi adaugate in shop, nu inteleg de ce va ascundeti prin pm-uri si sunt vandute anumitor playeri pe 50 de euro cand prea bine si frumos le bagati in shop si va cresteasteau veniturile. Sunt multi care nu stiu "smecheriile" astea si automat va reduceti singuri din profit. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.