Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Preturile vehiculelor cu Gold au fost actualizate / Gold vehicles prices got updated [Permanent]


Bobo
 Share

Recommended Posts

De parca mai cumpara cineva masini cu gold de cand primesti 90k la rob. 4x acounts - 1x rob - 355k x 5 zile = Infernus. Si de parca mai munceste cineva la /jobs. Stau 30-40 minute dau un rob cu 4 conturi iau 355k. Stau 10 ore la jobs fac 100k. Imi e dor de b-zonul din 2014-2015

Edited by WaRRen KIA
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine, un update bun, sper sa va creasca si voua veniturile dar si pt noi este bine deoarece e mai ieftin.

Link to comment
Share on other sites

Ce e cu update-ul asta? Pe de o parte e bine poti sa-ti cumperi masini bune destul de ieftin dar partea proasta e ca acuma toata lumea isi permite infernusuri sau alte masini de genul . Trebuia sa scadeti si pretul la joburi ca sa fie cv calumea...acm daca dai cateva roburi si muncesti putin ti ai luat un sandking...

Link to comment
Share on other sites

@@TGC, las ca tu faci banii inapoi, am auzit ca ai succes cu shaorma, vroiam sa comand si eu dar nu mai am credit...

 

@, exista un DS cu bani din joc (cel din stanga) si cel cu Gold (masini care nu pot fi vandute altor jucatori si care se cumpara cu gold) si la care s-a facut reducere.

Link to comment
Share on other sites

Stai ca nu inteleg. Si preturile cash ($$$) din DS vor fi scazute, corect?

Nu. Doar preturile in Gold au fost scazute.

 

Ba, la modificari scrie ca vor fi reduceri si in $$$, acum Bobo zice ca e numa in Gold, ce sa mai inteleg prin asta?

Un infernus costa in continuare 1.62kk in DS daca alegi sa-l cumperi cu banii din joc.

 

Ai meniul mai jos

Accepti plata cu credit din Shop?

Link to comment
Share on other sites

Nu. Doar preturile in Gold au fost scazute.

 

Un infernus costa in continuare 1.62kk in DS daca alegi sa-l cumperi cu banii din joc.

 

Accepti plata cu credit din Shop?

Accept plata cu poze nud sau in natura (prima optiune este mai putin dureroasa.. cel putin pentru tine)..

 

Decid eu ce meniu iti dau in functie de calitatea pozelor

Link to comment
Share on other sites

Chiar e o oferta bomba pentru Hotring...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.