Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Transferuri Echipe / Team Transfers


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

@Andrei144 Transfer respins ai doar 13 zile de cand te-ai transferat in echipa SWAT si nu ai respectat modelul de pe prima pagina. Daca vrei sa te transferi poti aplica maine dupa modelul acesta :

Nume:

Rang:

Vreau in echipa: ROADS/SWAT

Motivul:

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

@Andrei144 Transfer respins nu ai respectat modelul de pe prima pagina. Ti-am mai spus odata, te rog sa nu mai postezi aiurea. Daca vrei sa te transferi aplica dupa modelul acesta :

Nume:

Rang:

Vreau in echipa: ROADS/SWAT

Motivul:

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

@Andrei144 Transfer acceptat, de acum faci parte din echipa Roads, raportul normal îl vei începe de acum!

@Pelicanuu nu mai posta aiurea aici, nu esti responsabil cu transferurile.

Link to comment
Share on other sites

@BogdanPolitistulThau Transfer acceptat, de acum faci parte din echipa Roads, raportul pentru ROADS il incepi de saptamana viitoare, mai exact de luni! Succes !

Edited by WediN Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume: [TL]SteveGames

Rang: Rank 3 (Sergeant)

Vreau in echipa: Roads

Motivul: Doresc sa stau din nou la radar deoarece timpul meu o sa fie putin redus o luna si astfel o sa-mi pot face raportul cu mai mare usurinta. 

Alte pregizari: Va multumesc si scuze ca n-am stat prea mult aici in SWAT, o sa revin cand se rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Ev0luty0n

Rang: 3

Vreau in echipa: ROADS 

Motivul: Raportul mai usor, acum ca am trecut peste aceste sarbatori care m-au mai eliberat vin din nou preocuparile si stresul, vreau sa ma preocup si de samp dar in general de viata reala.

Alte precizari: Mersi, pwp <3 

 

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.