Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Help, GTA IV...


10Lei
 Share

Recommended Posts

Salut... întâmpin o problemă cu minunatul joc GTA IV, precizez că nu l-am mai avut instalat în calculator până acum, whatever, să trecem la problemă... l-am instalat, toate cele şi nu-mi intra nici măcar în joc, am căutat pe youtube diverse tutoriale, să zicem că am găsit ceva care să-mi rezolve problema (aceea de a nu-mi intra în joc) problemă rezolvată, îmi intră în joc, apare introducerea, apar şi personajele din joc, după care îmi iese, sau mai bine zis, îmi dă CRASH, dacă spuneţi de CRACK, l-am pus şi nu-mi mai intră în joc, deci... ori e albă ori e neagră. Dacă pun crack-ul nu-mi mai intră-n joc, dacă folosesc GTA IV pro fixer, îmi intră-n joc până la un anumit punct ... ştie cineva cum aş putea rezolva problema? Dacă vă întrebaţi de performanţele calculatorului, nu e prea strălucit, dar din moment ce-mi intră-n joc înseamnă că duce jocul... deci aştept ceva rezolvări, mulţumesc. ^^.

Edited by 10Lei
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.