Jump to content

NEW Faction Leader Rules + Other Info


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ești penibil, sincer. Stai acolo în taxi dacă nu știi cum stă treaba. Niciun lider nu își bagă codați intenționat, nu are cum să îi verifice. Ce să facă? În timpul testului practic să îl ia la teste? Dar voi ăștia care nu aveți treaba cu mafiile nu aveți cum să înțelegeți.

Ce am cu taximetriștii? Nimic, doar trag mafia în jos. :)

Tu esti penibil daca nu stii cum stau trebuile. Toti liderii isi aduc codati, fiecare mafie are codati de care liderul stie si de care nu ;). Am fost si eu in mafii cu liderii pe TS si stiu cum sta treaba.

 

Si, ca fapt divers, cand am fost lider LV Taxi am avut membrii cu care puteam bate multe din mafiile de pe server, fosti lideri si sublideri sau rank-uri mari prin mafii, asa ca eu zic sa te abti ;)

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, ramai cu parerea ta daca nu vrei sa ma asculti. Nu isi baga nimeni codati intentionat, nu au cum sa ii verifice.

Avispa wipe pe rpg 1, lideru a impartit coduri membrilor, avispa din nou wipe, lideru codat si membrii pe care ii aducea el cu v3.

 

Sa mai continui?

Link to comment
Share on other sites

Avispa wipe pe rpg 1, lideru a impartit coduri membrilor, avispa din nou wipe, lideru codat si membrii pe care ii aducea el cu v3.

 

Sa mai continui?

Liderul nu a impartit nici un cod, vorbesti fara sa gandesti. Multi aveau cod deja inainte sa intre in factiune.

Edited by Garret ROYAL
Link to comment
Share on other sites

@@Quavo,

Parerea ta este ca update-ul este de rahat. Mie unul imi place.

 

Ţie unul îţi place că eşti helper pupincurist.

 

Ăştia ca tine fac conducerea să creadă ce nu trebuie şi să audă ce vrea.

 

Normal că nu se rezolvă nimic şi se fac update-uri de rahat dacă există lingăi.

 

 

LE: Chiar nu doresc să fiu hater, doar că serverele RPG devin din ce în ce mai de căcat.

Edited by Quavo
Link to comment
Share on other sites

E un update ok mai ales aia cu 30 de ore jucate lunar ca v-ati dat seama ca acum se fac orele mai greu nu mai putem sta afk nici un minut.Partea nasoala aici e regula cu subliderul de ce sa aduc la obligat paraleli din factiune aici ma refer la pasnice, departamente si hitman si la ganguri din interior sa dau sublider unui taximetrist cu -30 la war ce e asta si helperi care fac posibilul sa ia admin sa prolifice(sa fie pupincurist) staff-ul cat mai mult si cei care va simtiti nu mai va exprimati opinia decat daca aveti un cont de forum secundar va este mai bine asa decat sa fie aduse critici.

Edited by F0rever
Link to comment
Share on other sites

 

Ţie unul îţi place că eşti helper pupincurist.

 

Ăştia ca tine fac conducerea să creadă ce nu trebuie şi să audă ce vrea.

 

Normal că nu se rezolvă nimic şi se fac update-uri de rahat dacă există lingăi.

 

 

LE: Chiar nu doresc să fiu hater, doar că serverele RPG devin din ce în ce mai de căcat.

Eu pupincurist =))) vai ce ma amuzi.

Eu i-am zis lu Bobo in fata ca functiile se dau pe pile :))

 

Daca imi place ceva, sunt pupincurist.

Daca nu-mi place sunt hater.

Daca nu ma intereseaza, iar nu e bine, sunt o persoana care nu vrea sa ajute :)) .

 

Daca eram pupincurist, aveam si eu h2 de mult ;).

 

 

Tie ce nu-ti place? Ca nu se mai intra pe pile r6 in gang, o vai, ce sa zic, sunt destui care stiu sa traga in fiecare gang, nu trebuie adusi numai de afara si apropo, liderul are posibilitatea o saptamana sa-si aduca un sublider de afara, e de ajuns ;).

 

Ce altceva nu-ti mai place? Ca s-au micsorat zilele la rank? Aici si eu sunt de acord, o sa fie factiunile mult prea pline cu rank 4-5 dar asta tine, iar, de lider.

 

 

Regula cu 2 acceptati pe 1 loc? De obicei majoritatea liderilor acceptau asa.

Factiunile alea nedorite, sunt nedorite datorita conducerii proaste, stiu exemplu concret.

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

E ok regulamentul, la inceput nu imi placeau zilele de rank up scazute dar pana la urma e decizia liderului. Treaba cu minim r3+ pentru sublider e una foarte buna, cei din mafii care va plangeti de regula asta, majoritatea care aveti r6 sunteti doar sa aduceti membrii, poti aduce membrii si fara sa ai r6 daca chiar vrei sa ajuti mafia. Sau problema e ca faceti doar - daca nu aveti tec si combat

Link to comment
Share on other sites

@@F0rever, ai omorât gramatica limbii române... De când te știu eu, niciodată n-ai folosit virgula într-o frază.

 

De aceea s-a și micșorat timpul pentru așteptare la rank. Ești lider de gang? Foarte bine, adu-ți un jucător bun din afara facțiunii și în 5 săptămâni l-ai făcut sublider, care-i problema? La departamente, Hitmen și pașnice, cei care se află în interiorul facțiunii respective, cei care știu cum decurg treburile în interioriul facțiunii de ce n-ar merita sublider? Ce se rezolvă dacă se aduc toți anonimii sublideri? Scopul unui sublider este să maturizeze, să închege foarte bine un colectiv și să știe a socializa cu membrii, să se implice și să ofere sprijin atunci când e nevoie.

 

 

 

Eu i-am zis lu Bobo in fata ca functiile se dau pe pile

 

Să înțeleg că asta e o formă de mândrie, ești mândru de faptul că ai ajuns să comentezi unuia care în momentul de față îți asigură toate lucrurile necesare de pe comunitate.

Edited by eB SorynN
Link to comment
Share on other sites

@@F0rever, ai omorât gramatica limbii române... De când te știu eu, niciodată n-ai folosit virgula într-o frază.

 

De aceea s-a și micșorat timpul pentru așteptare la rank. Ești lider de gang? Foarte bine, adu-ți un jucător bun din afara facțiunii și în 5 săptămâni l-ai făcut sublider, care-i problema? La departamente, Hitmen și pașnice, cei care se află în interiorul facțiunii respective, cei care știu cum decurg treburile în interioriul facțiunii de ce n-ar merita sublider? Ce se rezolvă dacă se aduc toți anonimii sublideri? Scopul unui sublider este să maturizeze, să închege foarte bine un colectiv și să știe a socializa cu membrii, să se implice și să ofere sprijin atunci când e nevoie.

 

 

 

 

Să înțeleg că asta e o formă de mândrie, ești mândru de faptul că ai ajuns să comentezi unuia care în momentul de față îți asigură toate lucrurile necesare de pe comunitate.

Nu faci diferenta intre, a comenta si a spune un lucru in fata ;).

 

Si asta e ultimu' comentariu aici deoarece .i-am exprimat clar sustinerea fata de acest nou regulament

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, dacă unii te numesc pupincurist sau cum te mai numesc ei nu înseamnă că trebuie să te uiți în gura lor. :)

Gândește-te la alte persoane, cum ar fi Kelton, care la orice face primește hate și totuși nici nu bagă în seamă. Am observat și eu că dacă îți susții opinia, ești considerat ori hater, ori pupincurist, ori alte lucruri. Nu trebuia să-i demonstrezi că nu ești pupincurist, trebuia să faci să realizeze de fapt că el e un hater, nu tu un pupincurist.

 

Poate m-am exprimat greșit folosind termenul „comentariu”, dar nu cred că ar trebui să iei această formă ca pe o mândrie.

 

Sănătate și numai bine.

Link to comment
Share on other sites

E ok regulamentul, la inceput nu imi placeau zilele de rank up scazute dar pana la urma e decizia liderului. Treaba cu minim r3+ pentru sublider e una foarte buna, cei din mafii care va plangeti de regula asta, majoritatea care aveti r6 sunteti doar sa aduceti membrii, poti aduce membrii si fara sa ai r6 daca chiar vrei sa ajuti mafia. Sau problema e ca faceti doar - daca nu aveti tec si combat

Bai LV Taxi, stai usor sa nu te duci pe spate. Tu nici macar nu ai habar ce rol are subliderul, nu este pus acolo pentru tec si combat sau sa aduca membri, este pus ca sa administreze factiune cu sau fara prezenta liderului, sa dea teste si sa tina chatul in frau. De ce ar baga un ratat cu rank 3 sublider cand si-ar putea aduce un prieten capabil cu experinta care stie sa traga din alta parte. Asa ca taci daca nu stii despre ce este vorba, ca daca iti dau tec si combat in mana imi pierzi waru singur.

@@South Edward NissaN, dacă unii te numesc pupincurist sau cum te mai numesc ei nu înseamnă că trebuie să te uiți în gura lor. :)

Gândește-te la alte persoane, cum ar fi Kelton, care la orice face primește hate și totuși nici nu bagă în seamă. Am observat și eu că dacă îți susții opinia, ești considerat ori hater, ori pupincurist, ori alte lucruri. Nu trebuia să-i demonstrezi că nu ești pupincurist, trebuia să faci să realizeze de fapt că el e un hater, nu tu un pupincurist.

 

Poate m-am exprimat greșit folosind termenul „comentariu”, dar nu cred că ar trebui să iei această formă ca pe o mândrie.

 

Sănătate și numai bine.

 

Tu nu mai da banuri aiurea si abea atunci vino sa comentezi aici. Ceaw pisi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.