Jump to content

[1 MAI] 1 mai bun ca B-Zone nu-i


South Sebi Jr
 Share

Recommended Posts

[1 MAI] 1 mai bun ca B-Zone nu-i

 

 

 

Titlul clipului: [1 MAI] 1 mai bun ca B-Zone nu-i
Gen: Prezentare
Data: 02.05.2017
Scurta prezentare: Activitati ce ne fac pe noi ca romani sa ne gandim la 1 MAI. Ganditi fiecare secunda privita si asociati-o cu realitatea. Textele de pe ecran sunt versurile vechi ale melodiei.

Link: Vizionare placuta!

Edited by South Sebi Jr
Link to comment
Share on other sites

Prea frumos.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări! Un videoclip foarte frumos realizat. Îmi place foarte mult cum ai ales cadrele şi tranziţiile de la o scenă la alta. Melodia îmi cam stă în gât, sincer să fiu, probabil din cauza trecutului ţării, dar una peste alta se cam potriveşte cu tot scenariul. Bravo! :)

Link to comment
Share on other sites

Felicitări! Un videoclip foarte frumos realizat. Îmi place foarte mult cum ai ales cadrele şi tranziţiile de la o scenă la alta. Melodia îmi cam stă în gât, sincer să fiu, probabil din cauza trecutului ţării, dar una peste alta se cam potriveşte cu tot scenariul. Bravo! :)

Multumesc mult pentru parere!

Link to comment
Share on other sites

Am observat inca din titlu ca o sa fie ceva frumos.

 

Este o lucrare decenta, frumoasa, haioasa.

 

Mereu mi-au placut acele clipulete care dupa ce apesi PLAY si astepti 10 secunde, te fac sa mai ramai sa privesti nu sa pleci.

 

Cei ce iti vizioneaza clipul, trebuie captivat si trebuie sa-l faci sa il intereseze sa priveasca mai mult.

 

Foarte frumos, inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Un videoclip foarte frumos realizat! Felicitări pentru munca și timpul depus pentru a creea acest videoclip. Felicitări din nou!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.