Jump to content

Legalizare No Vegetation Mod + Actualizare Reguli


Kelton
 Share

Recommended Posts

Tampenie.

N-aveti calculator, va recomand sa ramaneti la metin.

Tot vreti sa scapati de codati, dar hai sa scoatem No Vegetation Mod ca sa joace si cei cu pc-uri slabe cu cod mai bine :)

De ce crezi Kelton ca fiecare joc are cerintele lui? Daca ai PC care-l duce, joci, daca nu, nu.

"Te supui majoritatii", majoritatea care joaca samp au 512 ram, cum sa nu voteze cu "da"? Uite ca eu vreau calitate la joc, si nu vreau sa-mi bag modul asta, acum ce facem? Ma ascund in tufis cand sunt low ca sa ma omoare unu cu modul asta? Daca voiai sa faci ceva bun, bagai un SCRIPT sa poata fi activat din joc, dupa nu mai avea nimeni o scuza.

Edited by woodstar
Link to comment
Share on other sites

@@woodstar, cine joaca cu coduri joaca si cu No Vegetation, e ca si cum ai avea renko in PC dar nu l-ai folosi.

 

 

 

Cum am spus si mai sus, mai bine legalizeaza orice cod/mod, ca oricum se foloseste si daca nu e legalizat si nu sunt prinsi. #nohate

 

Codurile au avansat destul de mult si sunt mai greu de detectat, sunt destule metode de a ascunde un cod, trebuie sa ai minima experienta in domeniu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tampenie.

N-aveti calculator, va recomand sa ramaneti la metin.

Tot vreti sa scapati de codati, dar hai sa scoatem No Vegetation Mod ca sa joace si cei cu pc-uri slabe cu cod mai bine :)

De ce crezi Kelton ca fiecare joc are cerintele lui? Daca ai PC care-l duce, joci, daca nu, nu.

"Te supui majoritatii", majoritatea care joaca samp au 512 ram, cum sa nu voteze cu "da"? Uite ca eu vreau calitate la joc, si nu vreau sa-mi bag modul asta, acum ce facem? Ma ascund in tufis cand sunt low ca sa ma omoare unu cu modul asta? Daca voiai sa faci ceva bun, bagai un SCRIPT sa poata fi activat din joc, dupa nu mai avea nimeni o scuza.

Cam asta am vrut sa mai spun si eu... din cate stiu, urmeaza sa se deschida server de gta 5 sau ceva de genu', pt noi astia care nu avem pc-uri de gta 5, ce facem ? :)) ne cumpara ei ? [bobo&kelton].

Edited by TGC
Link to comment
Share on other sites

Perfect, modul trebuia sa fie legal.#

 

 

---Acum sa trecem la subiect:

 

Ma ia capu` cand va vad cu remember Vinnie.

Daca murea un player obisnuit nu facea nimeni atata tam`tam.

D`aia ni se rupe noua bai keltone ca ti-au murit rudele.

Link to comment
Share on other sites

Adunate voturile la un loc, majoritatea (minimul de 70% cerut) au votat pentru a legaliza acest mod. Așadar din acest moment modul „no vegetation” este legal pentru toți jucătorii.

 

Pentru toţi jucătorii, dar votează doar cei din ganguri, cum naibii? :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Deuce, Nu uita ca si tu ai fost admin si mare activitate nu am vazut din partea ta. Tu ar trebui sa stii mai bine cum sta treaba cu adminul. Acum nu trebuie sa aruncam cu vorbe in colo si in coace doar de dragul de a ne face auziti. Pe vremea ta nu erau aceste coduri cum sunt acum. La fiecare colt vezi o versiune de cod nedetectabil la TW sau mai stiu eu ce chestie.

 

@@GetoDac, Ce este asa de rau sa-ti prezinti condoleantele fata de o persoana draga? Sa stii ca au mai murit simpli jucatori si la fel a fost. Ce ai spus tu mai sus este ceva gen daca iti moare o ruda din familie, iar tu porti doliu sa iti face persoanele din jur "Ce dracu mai porti aia? Crezi ca ne pasa noua?". Poate el prin poza pe care o are tine doliu.

Edited by Neveu
Link to comment
Share on other sites

@@South Deuce, Nu uita ca si tu ai fost admin si mare activitate nu am vazut din partea ta. Tu ar trebui sa stii mai bine cum sta treaba cu adminul. Acum nu trebuie sa aruncam cu vorbe in colo si in coace doar de dragul de a ne face auziti. Pe vremea ta nu erau aceste coduri cum sunt acum. La fiecare colt vezi o versiune de cod nedetectabil la TW sau mai stiu eu ce chestie.

Mă refer la faptul că nu se prea ia la TW, nu ai idee câți jucători de pe rpg4 folosesc coduri simple de găsit precum wall, no vegetation sau alte moduri care au un avantaj față de alți jucători :)

Sunt de acord cu tine că nu e simplu de găsit alte coduri gen v2 și altele, dar sunt jucători care folosesc coduri simple care ii ajuta intr-un fel sau altul chiar daca nu deranjeaza pe alții.

Link to comment
Share on other sites

Mă refer la faptul că nu se prea ia la TW, nu ai idee câți jucători de pe rpg4 folosesc coduri simple de găsit precum wall, no vegetation sau alte moduri care au un avantaj față de alți jucători :)

Sunt de acord cu tine că nu e simplu de găsit alte coduri gen v2 și altele, dar sunt jucători care folosesc coduri simple care ii ajuta intr-un fel sau altul chiar daca nu deranjeaza pe alții.

Haha, la mine pe RPG3, aveam membri care mergeau cu fly si teleport la waruri :)) csf

Link to comment
Share on other sites

Perfect, modul trebuia sa fie legal.#

 

 

---Acum sa trecem la subiect:

 

Ma ia capu` cand va vad cu remember Vinnie.

Daca murea un player obisnuit nu facea nimeni atata tam`tam.

D`aia ni se rupe noua bai keltone ca ti-au murit rudele.

 

 

Coaie toti ne-am tras din maimute da tu nu te-ai tras destul de departe

 

 

 

e55a00929548db0517672d3f294b5333.png

Link to comment
Share on other sites

Voi credeti ca printr-un /recon si filmat 5 minute prinzi un codat cu v3, hai ma baieti, sa fim seriosi. Am cunoscut ca voi destui si cand au vazut cu ce se mananca functia de admin cand esti la waruri, au tacut instant.

 

@@Shane VODA, vorba aia, atata poti, atata faci.

Link to comment
Share on other sites

Obişnuiam să fiu şi eu ca ăştia care critică tot, dar mi-am dat seama că oamenii din conducere vor binele serverului, nu răul.

 

Vouă nu vă place niciun update decât când e vorba de quest cu 1.000.000$, 20 RP, 300.000 de chestii oferite.

 

Pe vremea mea era un sublider şi rank 2 în Corleone cu lider UnknownX luai la o lună dacă-l băteai la duel, dacă nu, nu luai... şi nu erau tot felul de moduri de pokemon.

 

Acum după ce că sunt doi sublideri, iei rank 3 într-o lună mai faceţi şi mofturi, voi vreţi totul pe tavă.

 

Mai daţi-vă-n ciocu' meu - nu ne place aia, nu ne place ailaltă - dar vouă ce vă place, nimic? Vreţi să stagneze serverul?

 

Tot comentaţi ăştia că e joc din 2004 şi că trebuie să-şi cumpere ceilalţi calculator mai bun, dar voi, maimuţelor inteligente, dacă tot e joc din 2004 şi aveţi fiberlink de o sută de milioane de catralioane de GB pe secundă vă e greu să căutaţi modul ăla pe internet, să daţi două click-uri şi gata?

 

Nu vă plac adminii? Ajungeţi voi admini, să vedem cum vă încurcaţi în comenzi.

 

Am conştientizat şi eu că staff-ul devine din ce în ce mai bun şi că educaţia jucătorilor (inclusiv a mea) lasă de dorit.

 

După ce că s-a trecut de la regim dictatorial (Kelton lua deciziile doar cu sfaturile adminilor, fără să întrebe jucătorii) la regim democratic, cu poll-uri s.a.m.d. nu înţeleg ce mai este de comentat.

 

Eu zic că ar trebui să avem puţin respect pentru cei care ţin serverul ăsta în picioare.

Totuşi, greşeala lor este că binele făcut cu forţa este un rău, dar tocmai de aia, că iubesc serverul şi jucătorii, ne fac bine, chiar dacă nu ne dăm seama la început.

 

FFS, e uşor să arăţi ură, mai greu să construieşti.

Edited by Quavo
Link to comment
Share on other sites

@@Robica, Daca ar fi MACAR 10 admini ON la waruri care sa stea pe codati tot ar iesi ceva, stiu ca nu-i usor sa-i prinzi tocmai din cauza asta 90 la suta dintre admini se descurajeaza sa zic asa si nu stau pe codati, asta ar fi unul din motive, sa nu mai zic ca, Kelton debaneaza 90 la suta dintre cei banati asta ar fi alt motiv pentru care adminii nu vor sa mai stea pe codati, e normal, tu esti cam singuru de pe RPG1 care-si mai bate capu cu ei, respect pentru asta, macar mai vreo 10 ca tine si tot ar fi ceva, dar cand ai 20 de toti din care 2-3 activi la 200 de mafioti e greu.

 

@@GetoDac, Data'r Dumnezo' minte.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

 

 

Toti ziceti ca aceasta comunitate se duce dracu din cauza staff-ului, dar nu, aceasta comunitate se duce dracului din cauza colectivului de frustrati de 12 ani.Pe bune acum, daca nu v-ati mai juca cu codurile toata ziua sa mancati zilele altor mafioti, daca ati inceta sa va mai plangeti ca e prea greu si ati incerca sa munciti cat de cat, daca ati termina cu suferinta asta, daca ati termina sa aduceti sublideri din afara factiunii si sa ii pupati in fund deoarece promit sa va aduca zei ca sa cuceriti orasele ( Salut sNrobert ) in loc de a promova sublider pe cineva din factiune care chiar merita si isi da silinta sa ajute acea factiune, atunci chiar ar fii o comunitate geniala, dar nu, va faceti rau cu mana voastra. Abia astept sa scoateti si regula asta ca eu va pup si dezinstalez gta-ul pentru totdeauna.

Majoritatea liderilor (de mafii) isi doresc sa cucereasca turfuri. Sa cuceresti turfuri tre' sa dai bn si sa ai membri care dau bn (sau codati care mananca zilele altor mafioti, cum le zici tu. Mna, ca nu esti bun la ceva, dai si tu vina pe ce poti.)

 

 

 

cine joaca cu coduri joaca si cu No Vegetation

Cum ai ajung tu la concluzia asta?

 

 

On: Da, ms. Eu oricum jucam cu el dinainte sa fie legal pt ca sunt smecher B-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.