Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Misiunea săptămânii / Weekly mission🏆


florynn fly
 Share

Recommended Posts

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 15 Poze in care surprindeti broaste testoase (Atentie sa nu fie din acelasi loc doua poze pe broasca. Daca cumva vedeti doua broaste testoase in zona, faceti prima data uneia, dupa care faceti si celei de-a doua broasca cu conditia sa apara si prima broasca testoasca in poza (in spate))
Îndeplinirea misiunii: 09.10.2017 - 15.10.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP 
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Exemplu in link: 

Link to comment
Share on other sites

Nume: jiuu
Rank: San Fierro Taxi Trainee(1)
Sarcina misiunii: fotografierea a 15 broaste testoase.
Dovezi: https://imgur.com/a/L3dtt
Alte precizări: Edit: Am pus dovezile bune, am crezut prima data ca pot incepe de ieri, dar m-am inselat, asa ca am refacut misiunea astazi iar am pus dovezile bune, multumesc.

Edited by jiuu
Link to comment
Share on other sites

On 09.10.2017 at 0:00 AM, jiuu said:

Nume: jiuu
Rank: San Fierro Taxi Trainee(1)
Sarcina misiunii: fotografierea a 15 broaste testoase.
Dovezi: https://imgur.com/a/L3dtt
Alte precizări: Edit: Am pus dovezile bune, am crezut prima data ca pot incepe de ieri, dar m-am inselat, asa ca am refacut misiunea astazi iar am pus dovezile bune, multumesc.

Felicitări ai îndeplinit complet misiunea săptămânii (primul loc), drept urmare ai căstigat +25TP si raportul înjumătățit pe săptămâna 16.10.2017 - 22.10.2017.

 

On 12.10.2017 at 1:26 AM, W A Z Z Y said:

Nume: Wazzy

Rank: (*) Taxi Rookie (2) (*)
Sarcina misiunii: Capturarea a 15 broaste testoase in 15 poze diferite.
Dovezi: Click
Alte precizări: Sunt nab

Felicitări pentru locul 2. Ai căștigat +25TP.

 

 

Mâine voi posta o noua misiune pentru săptămâna 16.10.2017 - 22.10.2017.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 15 Poze in care surprindeti bancuri cu pesti galbeni (Atentie sa nu fie din acelasi loc doua poze pe banc. Daca cumva vedeti doua bancuri de pestisori in zona, faceti paza cu amandoua sau numai unuia din acea zona.
Îndeplinirea misiunii: 16.10.2017 - 22.10.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP.

 

Cer scuze pentru intarziere dar am avut o defectiune tehnica de sistem si am uitat sa postez de aseara. Succes!!

Link to comment
Share on other sites

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 15 Poze in care surprindeti pasari in aer cu conditia ca voi sa fiti la sol. (Atentie sa nu fie din acelasi loc doua poze.) Puteti folosi drept zoom o arma, nu aparat foto pentru ca dupa aceea pozele nu vor mai fi valide conform regulamentului. 
Îndeplinirea misiunii: 23.10.2017 - 29.10.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Link to comment
Share on other sites

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: Faceți poze cu liderii si subliderii de la toate departamentele (Daca puteti face poza de grup cu totii, adica liderul si subliderii este ok, daca nu faceti separat cu conditia sa le puneti in dovada in grup pentru o verificare mai buna.), dar inainte de poza sa dati /id nume sa se vada clar ce rank / functie are.
Îndeplinirea misiunii: 30.10.2017 - 05.11.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca nu avem niciun castigator la aceasta misiune.

 


=>> Urmatoarea misiune este:

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 15 poze in care aveți faceți comenzi de 3+ km. (Valide cele care sunt peste 3 km. Aici va trebui sa va resetati contorul inainte de a urca clientul, trebuie sa aveti poza cu contorul zero cand urca clientul + o poza cand faceti pe contor 3 km. Daca nu aveti asa nu se va pune ca poza valida.)
Îndeplinirea misiunii: 6.11.2017 - 12.11.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

@DoubleJoint21 Felicitări tinere vei avea raportul înjumătățit pe săptămâna 13.11.2017 - 19.11.2017 si ai primit 25 TP.

Nume: Heisenberg

Rank: Supervisor (5)
Sarcina misiunii: Să executați (omorîți) opt milițieni (preferabil la datorie), dupa care, neavând wanted, faceți o urmărire cap-coadă (adică treceți prin radar→neconformare→runner→fugiți până când muriți).
Îndeplinirea misiunii: 13.11.2017 - 20.11.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP 
Alte precizări: E cu mai multă acțiune, baftă!

Edited by Roberte
Adaugare Raspuns @Doublejoint21
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca nu avem niciun castigator la aceasta misiune.

 


=>> Urmatoarea misiune este:

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 1 Poza in care aveti facute 5 puncte pentru skill la fermier. (Dati /work, faceti job pana cand aveti in colt acolo 5 puncte pentru skill (curse)).
Îndeplinirea misiunii: 04.11.2017 - 10.11.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2017 at 0:10 AM, DoubleJoint21 said:

Nume: DoubleJoint21
Rank: Sf Dispatcher 
Sarcina misiunii: 1 Poza in care aveti facute 5 puncte pentru skill la fermier. (Dati /work, faceti job pana cand aveti in colt acolo 5 puncte pentru skill (curse)).
Dovezi: https://imgur.com/a/wSMNJ
Alte precizări: Asa?

Poză invalidă pentru îndeplinirea misiunii. Nu ai înțeles corect, dacă era așa specifica să fie 5/10 puncte, trebuie să faci de cinci ori 10/10 ca să faci 5 puncte pentru skill.

 


=>> Urmatoarea misiune este: Aceeași misiune ca și săptămâna trecută.

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 1 Poza în care aveți făcute 5 puncte pentru skill la fermier (Nu 5/10). (Dați /work, faceți job până când aveți în colț acolo 5 puncte pentru skill (curse) Ai facut: 5).
Îndeplinirea misiunii: 11.12.2017 - 17.12.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2017 at 6:44 PM, Nystor said:

Nume: Nystor 
Rank:  2
Sarcina misiunii: 1 Poza in care aveti facute 5 puncte pentru skill la fermier. (Dati /work, faceti job pana cand aveti in colt acolo 5 puncte pentru skill (curse)).
Dovezi: https://imgur.com/FWJMwU7
Alte precizări: Sper ca asa.

Poza valida, ai indeplinit cu succes misiunea pe  saptamana 11.12.2017 - 17.12.2017.

 


=>> Urmatoarea misiune este: // Sarbatori fericite.

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 10 Poze cu colegii din factiune langa bradul de craciun. Unde este /getgift
Îndeplinirea misiunii: 25.12.2017 - 30.12.2017
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

 
Link to comment
Share on other sites

Nume: Heiz

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: Să zbori cu avionul sub zece poduri inguste.
Îndeplinirea misiunii: 08.01.2018-12.01.2018
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Este nevoie de filmare

Link to comment
Share on other sites

Nume: florynn_fly

Rank: Taxi Company Manager (6)
Sarcina misiunii: 10 poze cu salturi cu parasuta. (se accepta si video, montaj al celor 10 salturi)
Îndeplinirea misiunii: 29.01.2018 - 04.02.2018
Premiul: Înjumătățire raport + 25 TP - primul loc si locul 2 si 3 primesc +25TP.
Alte precizări: Mult spor la îndeplinirea misiunii. Primul care posteaza primește înjumătățire raport si 25 TP, iar al doilea si al treilea primesc 25 TP. Succes!!

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Misiunea săptămânii / Weekly mission🏆
  • aky9 pinned this topic
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.