Jump to content

PaySafeCard Ron In Euro


stefmeister

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Întrebarea
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Deci am ramas fara bani pe card, si ce am zis azi daca tot a aparut operatiunea csgo sa o iau cu paysafecard, am cumparat bonul ala care e in RON adica 50 si cand sa bag pe steam imi zice ca in tara noastra nu merge sau ceva de genul, intrebarea e cum pot sa bag banii in steam sau sa cumpar ceva pe g2a cu el, ca nici pe g2a nu merge in romania, bonul e in ron iar mie imi trebuie in euro, si nu am chef sa stau acuma sa ma complic sa il il vand sau mai stiu eu ce.

 

Am rezolvat scuze de deranj

Link to comment
Share on other sites

Uite cum e treaba: 

1. iti faci cont pe www.paysafecard.com .

2. incarci acel pin pe paysafecard.com .

3. cand bagi bani pe g2a/steam nu pui pin-ul ala ci te conectezi cu contul de pe paysafecard si alegi sa platesti cu contul de psf nu cu pin(g2a.)

Asa am facut eu.

4. enjoy

Link to comment
Share on other sites

Și încă ceva, dacă tu ai un PaySafe de 50 de lei și ai nevoie doar de 49 lei, acel un leu rămâne în cont activ și expiră după 30 de zile. Nu credeam că bagă cineva coduri direct în fereastra de plată. :)

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Heisenberg said:

Ca sunteti bătuți in cap? Nu cred.

NU POT SA ÎNCHID MOMENTAN TOPICURILE, asa e de la forum, se discuta cu cei de la IPB

bine ma frumosule nu te enerva asa, poate o sa scapi si tu de virginitate vreodata

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Madalin AM said:

Setează pe steam "România" ca țară, cred că ai altceva selectat, eu cel puțin așa am făcut când am avut psf din Austria (am pus o țară cu moneda respectivă)

Nu vezi ca a rezolvat?:)

Am zis de o mie de ori :topic_closed::topic_closed::topic_closed::topic_closed::topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.