Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[CLEO] Gang Pack - Ultimate


MAMRETRAS
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, Duraxel said:

Pe bani? :))

Cine vrea il fac si il dau free 

+ de asta ai sectiunea [CLEO&enb mods] de pe mix unde se posteaza modurile cleo, aici e vorba de programare, nu de moduri

Bă mortule, mai dă semne de viată

Just now, AIM Madutzu1234 said:

Bă mortule, mai dă semne de viată

Idem popică. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Duraxel said:

Pe bani? :))

Cine vrea il fac si il dau free 

+ de asta ai sectiunea [CLEO&enb mods] de pe mix unde se posteaza modurile cleo, aici e vorba de programare, nu de moduri

Sectiunea aia e pentru moduri free. Aici e vorba de programare, Cleo Script e si el un limbaj de programare ;)

5 hours ago, Beizadeaua Risky said:

Cu cunoștințe minime in sb îți faci poți face un mod asemanator. Da, te înțeleg, vrei sa scoți și tu un ban din joc, dar ce vinzi tu aici e deja postat.

Fara cunostine cumperi daca nu gasesti free :P

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zeke said:

Fara cunostine cumperi daca nu gasesti free :P

Păi trebuie să fi prost, e secțiune de request la secțiunea mix moduri. Și modu acesta e cel mai useless pentru mafioți că e ușor să scri câteva cuvinte, /sg /turfs și alte căcaturi + este ilegal acel auto accept. 5E pt niște moduri cleo total aiurea pe care nu te ajută.

Link to comment
Share on other sites

Eu apreciez munca lui, pana la urma.. Si-a pierdut timp aiurea sa il faca, modurile sunt postate pe forum, daca stau putin le gasesc. Poate daca faci ceva mai complex o sa primesti mai mult.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RAZEN'ROYAL said:

Păi trebuie să fi prost, e secțiune de request la secțiunea mix moduri. Și modu acesta e cel mai useless pentru mafioți că e ușor să scri câteva cuvinte, /sg /turfs și alte căcaturi + este ilegal acel auto accept. 5E pt niște moduri cleo total aiurea pe care nu te ajută.

+ ca le gasesti pe toate, am creat radio, mp3, sunt destule moduri pt sg sau request gun si minuni, dar mna, omului cand i se urca la cap :))

p.s. de ce nu faceti o sectiune gen Vanzari creatii, asa nu mai amestecati kakaturile intruna

Link to comment
Share on other sites

Asta e baietii. Modul meu, produsul meu, pretul meu. Nu vreti sa cumparati, nu ma supar. Faceti voi, @Duraxelmodul acest si postati'l free. Nu'mi pasa. Stiu ca stii sa'l faci, dar atunci n'as mai fii singuru "prost", ci si tu ai fii unul pentru ca ti'ai pierdut timpul sa creezi modul.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RAZEN'ROYAL said:

Nici dacă e free nu o să ajute așa mult, fă și tu altceva, ceva mai original complex nu ce e făcut și tu-l editezi un pic..

E creat de la 0 de mine, nu am editat nimic ;)

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2017 at 2:34 AM, Duraxel said:

Pe bani? :))

Cine vrea il fac si il dau free 

+ de asta ai sectiunea [CLEO&enb mods] de pe mix unde se posteaza modurile cleo, aici e vorba de programare, nu de moduri

vreau eu =]]

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.