Jump to content

Childrens Day Discounts, Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, Sethi said:

gg

 

6 hours ago, Kipper said:

GG

Stop saying only "gg" because it's post-hunting and you can be punished.

Incetati sa mai spuneti doar "gg" pentru ca este post-hunt si puteti fi sanctionati.

1 hour ago, xParth said:

When Will It Start?

 Today, soon!

Link to comment
Share on other sites

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa zic ca la toate ati ales un procent bun de reducere, sunt chestii care puteai fi reduse cu 40-50% si au fost doar cu 20%.

Dar oricum se simt reducerile, cel putin la crearea unui clan.

La multi azi si voua ca pana la urma toti suntem copii.

Edited by Hadish
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, South Max said:

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

 

6 hours ago, Hadish said:

Nu pot sa zic ca la toate ati ales un procent bun de reducere, sunt chestii care puteai fi reduse cu 40-50% si au fost doar cu 20%.

Dar oricum se simt reducerile, cel putin la crearea unui clan.

La multi azi si voua ca pana la urma toti suntem copii.

Romanii in continuare nemultumiti, nu mai bine nu era nici o reducere ca sa fie toata lumea impacata?

 

 

17 hours ago, Flash Huligan said:

De cand asteptam asa ceva, Dar era mai frumos cu hartile anterioare :D

 

53 minutes ago, Sebi Minzat said:

 

O harta normala in paint de unde pot lua si eu?

 

Cu placere si pentru harta asta, daca nu o faceam eu atunci nu avea de unde sa o copieze lumea pe cea normala si stateati inca o zi in aer, insa nu inteleg ce e asa complicata harta pe care poti da zoom in/out pentru ca o iei dintr-o parte si mergi pana pe partea cealalta, eu am facut quest-ul fara nici o grija..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South Max said:

 

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

 

si unde-i problema? nu asa functioneaza o firma? :))

 

am abuzat si eu putin de reduceri si mi-am luat un monster truck modest si niste cont premium, acum nu ma omorati

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.