Jump to content

Childrens Day Discounts, Quest and Gift [RPG Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

13 hours ago, South Max said:

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

Te costă 8 euro să scoți warnurile. Te-a pus cineva să le faci? :)

Faza e că nu e mult 32 de lei pentru atâtea warnuri. Gândește-te că multe comunități nu acceptă așa ceva.

Normal, nu ar trebui să existe unban și unwarn la reducere.

Link to comment
Share on other sites

Bă, pupincuriştilor, de ce vă băgaţi aiurea? Am spus clar că, logurile rămân. Puteau adăuga şi reduceri pentru anumite beneficii pe forum, iar unul l-am menţionat mai sus, acela de a şterge din WARN-URI. 

 

5 hours ago, zL Arhix said:

@South Max logurile raman. Cum ar fi sa cauzezi neplaceri multor jucatori, sa folosesti coduri, sa faci reclama si sa iti cumperi unban si sa nu mai stie nimeni nimic. Aceiasi treaba este si cu warn.

 

 Pupincurist.

 

@Covrigel Puteau adăuga şi pentru forum, ca de fiecare dată.

 

 

14 hours ago, South Max said:

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

 

1 hour ago, Leventhe said:

Te costă 8 euro să scoți warnurile. Te-a pus cineva să le faci? :)

Faza e că nu e mult 32 de lei pentru atâtea warnuri. Gândește-te că multe comunități nu acceptă așa ceva.

Normal, nu ar trebui să existe unban și unwarn la reducere.

 

Da, Leventhe, acela este preţul iniţial, dar cu o reducere de 50 la sută, se ajungea la 4 euro, din 8. Puteau adăuga şi pentru forum, dar dacă samp-ul este principala sursă de venit...

 

Nu m-a pus nimeni, dar puteau să adauge şi pentru forum. Alţii îşi fac conturi noi, dar am preferat să continui cu acest cont, deoarece este de foarte mulţi ani. Am avut şi 9 warn-uri, apoi le-am şters. Din ăstea 8, scoteam poate jumătate din ele, dar în fine.

 

https://shop.b-zone.ro/aff.php?aff=434

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Au fost facute reduceri pentru jucatorii de SA:MP...nu s-a facut reducere pe shop.b-zone.ro ci in-game! Iarta-ma Doamne daca am mai vazut asa incompetenti ca si tine care nu pot intelege 2 cuvinte!

Eu unul de ce nu am nici un warn? altii de ce nu primesc warn-uri? Citeste regulamentul si nu o sa mai primesti nici unul dar asa cum nu poti intelege un regulament nu o sa intelegi nici sistemele pe care le pun in aplicare comunitatea cat si reducerile actuale facute.

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2017 at 11:32 PM, South Max said:

Poate beneficii pentru buzunarele lor, ale reduceri nu sunt.

 

Când bagă reduceri, bagă pentru tot ce aparţine de business zone, nu doar de SAMP. Dar de, cum lumea donează pentru samp, s-au gândit să fenteze puţin. Stai calm că, logurile rămân. 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

 

Ai creierul in revizie? Ce interes ar avea oricine sa te impiedice pe tine sa iei o functie daca iti doresti asta? De ce ar vrea cineva sa-ti puna bete-n roate? Poti sa iei functie si cu loguri, dar conteaza sa-ti indrepti greselile iar astfel de postari penibile nu o sa te ajute. Cica s-au gandit sa fenteze putin. :)) 

Frate, daca o masina costa 2 lei si eu ii pun reducere inseamna ca te fentez? :)) O cumperi daca vrei, ar fi bine sa vrei totusi.

Link to comment
Share on other sites

Omule, eşti distrus psihic? Tu nu vezi cât eşti de penibil? 

 

" impiedice pe tine sa iei o functie daca iti doresti asta? De ce ar vrea cineva sa-ti puna bete-n roate?" Am spus eu că vreau o funcţie, şi d-aia doresc să şterg din warn-uri? =)))

 

Când am spus că vor să fenteze, m-am referit la faptul că s-au gândit să aplice reduceri majorate doar pentru SAMP, nu şi pentru forum. Dar tu cum eşti pupincurist, te-ai gândit să faci puţin pe... nu mai contează.

 

 

Dă-i zoom in / ia o lupă / pereche de ochelari şi mai citeşte o dată:

 

 

Am 8 warn-uri, oricum nu aplic pentru funcţii. Voiam să mai şterg din acel număr.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Daniel Andrei said:

@Kelton cred ca ar fi o idee bună să se facă iar Momentul Iertarii. Tot respectul 

 

Bobo a zis ca momentul iertarii o sa fie cand se adauga anticheat-ul(luna asta cel mai probabil).

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.