Jump to content

Posturi forum


Kristiann

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce nu imi creste numarul de posturi dupa ce am postat ? Am postat la "Jocuri Forumiste".
Screenshot (în caz că este necesar): Nu consider ca este necesar.

Alte precizări: Ati putea sa-mi spuneti va rog pe la ce sectiune as putea posta sa-mi cresc numarul ? Vreau sa ajung si eu la 50 .. / Imi cer scuze in caz ca a mai fost aceasta intrebare si nu am observat, am cautat si la search si nu mi-a dat.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kristiann said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De ce nu imi creste numarul de posturi dupa ce am postat ? Am postat la "Jocuri Forumiste".
Screenshot (în caz că este necesar): Nu consider ca este necesar.

Alte precizări: Ati putea sa-mi spuneti va rog pe la ce sectiune as putea posta sa-mi cresc numarul ? Vreau sa ajung si eu la 50 .. / Imi cer scuze in caz ca a mai fost aceasta intrebare si nu am observat, am cautat si la search si nu mi-a dat.

 

Nu iti cresc numărul de posturi acolo, topic închis.

Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2017 at 2:48 PM, Heisenberg said:

 

Nu iti cresc numărul de posturi acolo, topic închis.

raspunde-i frate la intrebare, unde sa posteze, cum sa isi creasca numarul de posturi mai repede, ca nu esti moderator doar ca sa inchizi topicuri, TEORETIC VORBIND, inchis topicuri

Link to comment
Share on other sites

Datorită numarului mare de jocuri, acolo se face prea mult spam datorită jucătorilor (membrilor). Faci tu un post, vine altul imediat.

On Friday, June 02, 2017 at 2:48 PM, Heisenberg said:

 

Nu iti cresc numărul de posturi acolo, topic închis.

Te-a intrebat de ce? De ce nu răspunzi? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.