Jump to content

Probleme cu questul


Hetorias

Recommended Posts

Imi pare rau ca cer ajutor la acest lucru dar am o problema cu harta de la questul de 1 iunie 2017 problema este ca vreau mapa pe tel si pe tel nu o pot folosi asa usora as vrea o harta mai clasica cu zoom in si zoom outi si cu acele numere deci vreau una ca cea de data trecuta caci cu aaceasta nu ma descurc

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dionis Barbosu said:

www.b-zone.ro/quest asta este harta creata de mine, este posibil sa te ajute si pe telefon acum depinde ce sistem folosesti pe acesta. Ai zoom in/out la maxim detaliat.

Chiar nu stiam ca asta e cea mai buna harta, eu credeam ca sunt doar bulinele alea mare cu 2 doar acum am observat ca se poate da ZOOM la ele...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Duntex said:

Chiar nu stiam ca asta e cea mai buna harta, eu credeam ca sunt doar bulinele alea mare cu 2 doar acum am observat ca se poate da ZOOM la ele...

Multi nu stiu, dar ce sa le faci, spor la quest..raspunsul a fost primit deci se poate da T.C!

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.