Jump to content

[REZOLVAT/SOLVED] Problema GTA V, Windows


Don MichaelC
 Share

Recommended Posts

Nickname pe forum: MichaelC

Problema/nelămurirea întămpinată: Am instalat gta 5 cu toate programele necesare, DirectX s.a.m.d. Cand il deschid imi spune ca nu este compatibil cu versiunea windows-ului eu avand windows 7 ultimate 32biti. 

De când  a apărut această problemă: De cand am instalat jocul.

Dovezi, poze, video: uG66Msi.png

Alte precizări: Poza cu sistemul meu: E6bsAob.png

Edited by FnZ
Link to comment
Share on other sites

@MichaelC Jocul este piratat? Iar daca, da, trebuie sa iti cumperi o copie originala, deoarece jocul GTA V care este piratat necesita sistem pe 64 bit si niste componente mai bune (mai mult ram, procesor etc.).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FnZ said:

@MichaelC Jocul este piratat? Iar daca, da, trebuie sa iti cumperi o copie originala, deoarece jocul GTA V care este piratat necesita sistem pe 64 bit si niste componente mai bune (mai mult ram, procesor etc.).

Ok, mersi.

Link to comment
Share on other sites

On 2017-6-11 at 4:11 PM, MichaelC said:

Nickname pe forum: MichaelC

Problema/nelămurirea întămpinată: Am instalat gta 5 cu toate programele necesare, DirectX s.a.m.d. Cand il deschid imi spune ca nu este compatibil cu versiunea windows-ului eu avand windows 7 ultimate 32biti. 

De când  a apărut această problemă: De cand am instalat jocul.

Dovezi, poze, video: uG66Msi.png

Alte precizări: Poza cu sistemul meu: E6bsAob.png

 

Salut,

1. Nu aici se posteaza daca tie nu iti merge un joc.

2. Daca jocul tau este piratat clar nu o sa mearga pe 4 GB ram cand jocul original recomanda 8GB Ram, procesor i5 3.2 GHz, etc..

3. NU MAI PIRATA MAAAAAAI :) 

Edited by Jackson Brooklyn
Link to comment
Share on other sites

  • FnZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.