Jump to content

Erori ale WebSite-ului


dabro.pdf

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Nu mai pot accesa sub-diviziunile facţiunilor / clanurilor (membri, aplicaţii, blacklist, etc) şi nu mai pot deschide notificările pe niciun Browser Web, decât pe telefon sau tabletă.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Am urmat sfatul unui helper care mi-a spus să şterg toate cookie-urile, ceea ce am şi făcut, însă nu a funcţîonat nici această metodă.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, NightWolf said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Nu mai pot accesa sub-diviziunile facţiunilor / clanurilor (membri, aplicaţii, blacklist, etc) şi nu mai pot deschide notificările pe niciun Browser Web, decât pe telefon sau tabletă.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Am urmat sfatul unui helper care mi-a spus să şterg toate cookie-urile, ceea ce am şi făcut, însă nu a funcţîonat nici această metodă.

Schimbi si tu browserul? Poate un Maxthon Cloud, Opera si etc.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NightWolf said:

Citez: ''pe niciun Browser Web''. Le-am încercat pe toate şi nu a funcţionat nimic. Probabil calculatorul este de vină; totuşi îţi mulţumesc pentru răspuns!

 Ce ai mai incercat in afara de Google Chrome si Mozilla? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.