Jump to content

Waruri de Vara / Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

EVvQGgW.png

 

 

ro32.png

 

Salutare tuturor,

 

Sondajele deschise pe websiteurile RPG pentru intervalul orar al warurilor pe perioada verii s-au încheiat. Am adunat cele mai populare variante votate de pe toate cele 4 servere RPG și acestea sunt rezultatele:

 

Intervalul warurilor de vară:

- 13:00 - 15:00: 273 de voturi

- 14:00 - 16:00: 290 de voturi

 

De când se dorește folosirea noului interval de waruri:

- 19.06.2017

 

Intervalul de atac:

- 16:30 - 13:30

 

Așadar vom încerca tot posibilul să modificăm intervalul pentru warurile obligatorii încă din acest weekend, astfel ca de Luni warurile să aibă loc între orele 14:00 - 16:00, fiind varianta cea mai votată de către gangsterii celor patru servere.

 

Momentan alte informații despre warurile din weekend nu avem, ele fiind opționale. Dacă vom modifica orele de desfășurare și pentru acestea vă vom ține la curent.

 

uk32.png

 

 

Hello everyone,

 

The polls we have opened on the RPG websites for the war interval time during summer have ended. We have added the most populare voted answers from all the 4 RPG servers and these are the results:

 

Summer war interval:

- 13:00 - 15:00: 273 votes

- 14:00 - 16:00: 290 votes

 

When do you want the new war interval to start:

- 19.06.2017

 

Attack interval:

- 16:30 - 13:30

 

So we will try our best to modify the interval for obligatory wars from this weekend, so that the Monday wars will take place between 14:00 - 16:00, being the most voted option by the gangsters of the four servers.

 

For the moment we do not have any information about the weekend wars, as they are optional. If we modify the intervals there we will let you know.

 

Edited by Kelton
Link to comment
Share on other sites

Cine dq a ales intre ora 14-16.. atunci poate avem treaba sau suntem plecati, e mai misto de la 12-14 sau 13-15

Edited by M a r i
Link to comment
Share on other sites

@M a r i, a fost votul celor din mafii, așa a decis majoritatea.

 

Este o perioadă foarte bună, mai ales că la ora 16 încă sunt temperaturi ridicate. 

Warurile din weekend are putea fi mutate ca și cele obligatorii, ca și în prezent. Dacă o sa fie alt interval unii o să spună că nu au venit la war deoarece au încurcat programele. 

Link to comment
Share on other sites

Mișto programul, mai ales că vara la orele astea ar trebuii să fie cald, deși până acum nu se cunoaște că a venit cu adevărat vara.

Link to comment
Share on other sites

Sunt doar 20 de voturi diferenta si in loc sa ganditi putin si voi si sa alegeti de la 13 cand e canicula si nu poti face nimic voi puneti de la 14 la 16.E prea tarziu, din cate tin minte anii trecuti era de la 12 - 14, de ce nu mai punteti ca si atunci.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zL Arhix said:

@WARREN KIA, mafiotii au decis intervalul orar pe website. Si daca sunt "pasnic" nu inseamna ca nu am fost in mafii.

 

06.07.2016 10:54 LSPD Got rank 6
07.04.2017 13:33 LV Taxi Got rank 5
11.03.2016 16:58 Tow Truck Company Got rank 4
19.05.2016 20:47 Paramedic Got rank 3


Se vede frate ce top 5 faction ai, ai avut 10 sublidere in mafii.

Edited by WARREN KIA
Link to comment
Share on other sites

@WARREN KIA, cauta contul GreenWald, este un coleg de clasa si imparteam contul cu el foarte des.

 

Acum a iesit si el din mafii, eu sunt lider si nu mai am voie. Dar tot nu sunt "paralel"

Edited by zL Arhix
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, WARREN KIA said:
06.07.2016 10:54 LSPD Got rank 6
07.04.2017 13:33 LV Taxi Got rank 5
11.03.2016 16:58 Tow Truck Company Got rank 4
19.05.2016 20:47 Paramedic Got rank 3


Se vede frate ce top 5 faction ai, ai avut 10 sublidere in mafii.

Nu te-a obligat nimeni să stai in mafie, intră si tu intr-o pasnică până la toamnă, apoi revii in mafie dacă tot iti place să inoti cu delfinii la amiază vara.

Link to comment
Share on other sites

@Kelton am si eu o intrebare, in legatura cu data de modificare, nu stiu daca tu stii, dar  inca mai sunt elevi care sunt la scoala, gen eu, si nu o sa pot sa vin la primele waruri, gen eu ies la 14:00, si nu am cum sa ajung la primul war, la chestia asta v-ati gandit? Akm cei care invata dimineata sau dupa ora 14:00, ei akm o sa fie obligati sa iasa din mafii nu?, buna alegere ati facut.

Link to comment
Share on other sites

era mai ok 13-15 cum a fost vara trecuta...  lumea mai merge la strand, pe afara intre 14-16

PS: @Kelton programul warurilor de tip Deathmatch si Alliance ramane la fel? 20-21

Edited by Hayden ROYAL
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Andrei 13 VIP said:

@Kelton am si eu o intrebare, in legatura cu data de modificare, nu stiu daca tu stii, dar  inca mai sunt elevi care sunt la scoala, gen eu, si nu o sa pot sa vin la primele waruri, gen eu ies la 14:00, si nu am cum sa ajung la primul war, la chestia asta v-ati gandit? Akm cei care invata dimineata sau dupa ora 14:00, ei akm o sa fie obligati sa iasa din mafii nu?, buna alegere ati facut.

Mecanicaa

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Andrei 13 VIP said:

@Kelton am si eu o intrebare, in legatura cu data de modificare, nu stiu daca tu stii, dar  inca mai sunt elevi care sunt la scoala, gen eu, si nu o sa pot sa vin la primele waruri, gen eu ies la 14:00, si nu am cum sa ajung la primul war, la chestia asta v-ati gandit? Akm cei care invata dimineata sau dupa ora 14:00, ei akm o sa fie obligati sa iasa din mafii nu?, buna alegere ati facut.

Hai ca nu faci scoala toata vara mai face maxim 2 saptamani nu te mai caca pe tine

Link to comment
Share on other sites

Domnule Cotet Chelton, de ce nu ai pus la fiecare server diferit? Poate noi nu avem chef sa venim de la 14 la 16, de la 13 la 15 era mult mai bine, si da, e o diferenta mare, nu e cum crezi tu, poate ca la 16 ies afara ca incepe dupa masa, sa stai tu sa te joci la waruri ca tu esti mafiotul, dupa ce ca pui la pool 12:30-14:00 le iei si pe toate de o data, puteai pur si simplu sa le lasi ca vara trecuta, asta e, imi pare rau ca am donat in acest server atat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.