Jump to content

Waruri de Vara / Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

Thanks Kelton, Now it will be easy for english players ;).

1 hour ago, SusheeL said:

Ahmm, It's good to hear and Hope most can take part in the wars :) 

Admin can't join gang.

Link to comment
Share on other sites

Poate uni jucători nu poate să fie prezenți la ora aleasa de voi,ei nu își dă viață în joc,și ies și ei afară sau jucători care sunt la țară la ora aia au treabă la câmp spunețim și mie cum procedați voi.....Cum!!!

Edited by jamilobossjamilo
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere acest program de war-uri de la 14:00-16:00 , este perfect deoarece vara temperaturile sunt ridicate in jurul oreleor de war. Si plus daca vrem sa plecam la piscina / mare avem invoire / inactivitate in functie de perioada. Membri sunt acceasi deci nu conteaza intervalul . Acesta a fost doar o parerea de a mea . Va pwp <3 :P 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Andrei 13 VIP said:

@Kelton am si eu o intrebare, in legatura cu data de modificare, nu stiu daca tu stii, dar  inca mai sunt elevi care sunt la scoala, gen eu, si nu o sa pot sa vin la primele waruri, gen eu ies la 14:00, si nu am cum sa ajung la primul war, la chestia asta v-ati gandit? Akm cei care invata dimineata sau dupa ora 14:00, ei akm o sa fie obligati sa iasa din mafii nu?, buna alegere ati facut.

Adevarat,eu inca mai am o saptamana de scoala daca nu ma insel...ajung la 5 acasa fix cand se termina war-urile. Buna treaba <3 

Link to comment
Share on other sites

Ba astia care va certati ca mai aveti voi scoala, sunteti penibili si deadreptul selfish. Mai aveti pana la inceputul lui iulie, vacanta tine pana in septembrie, muriti daca nu jucati sa-mp doua saptamani?

 

12 - 14, iti zic eu ca 60% din comunitatea asta se trezeste la 12 cel putin. Tu te auzi cum e sa te trezesti, hap, direct la PC ca ai war-uri?

13 - 15, era cea mai buna solutie.

14 - 16, rezonabil dar totusi destul de tarziu pentru astia care trebuie sa stea la attack. Si astia care va plangeti ca mergeti la strand, la plaja, ba esti nebun? Nu cred ca mergeti in fiecare zi la strand/plaja, lasati drama la o parte ca sunteti la fel de penibili ca aia de mai sus cu scoala lor.

20 - 22, cum am mai zis mai sus, nu stiu cum indrazniti sa propuneti asa interval. Toata lumea la orele astea e pe afara.

 

Oricum, orice ar fi, nu o sa-i poti multumi pe toti pentru ca fiecare avem opinii diferite, dar asa ca fapt divers, 13 - 15 era cea mai buna alegere pentru mafiotii astia de pretutindeni, daca ma uit sa vad cine a votat 14 - 16 asigurat vad 80% numai plozi cu 100 de ore jucate in astea 18 zile.

Link to comment
Share on other sites

Si cu c-bugu a fost un pool si majoritatea au votat sa se interzica si tot nu s-a bagat :)) , Era cel mai bine de la 13-15  cum a fost si anu trecut dar tu mereu vrei sa schimbi cate ceva si se pare ca o faci in rau 

Link to comment
Share on other sites

N-avem cum să stabilim un interval orar care să convină absolut tuturor jucătorilor. În fiecare an warurile de vară s-au ținut după masa, nu seara. Din acest motiv am oferit în continuare doar variante de vot pentru amiază.

 

Intervalul nu va fi schimbat pentru că așa a fost votat de majoritatea celor din ganguri. Așa că aveți două opțiuni:

- deal with it.

- vă schimbați facțiunea/altă variantă.

 

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Dap

1 hour ago, President TLG KAPPA said:

Ba astia care va certati ca mai aveti voi scoala, sunteti penibili si deadreptul selfish. Mai aveti pana la inceputul lui iulie, vacanta tine pana in septembrie, muriti daca nu jucati sa-mp doua saptamani?

 

12 - 14, iti zic eu ca 60% din comunitatea asta se trezeste la 12 cel putin. Tu te auzi cum e sa te trezesti, hap, direct la PC ca ai war-uri?

13 - 15, era cea mai buna solutie.

14 - 16, rezonabil dar totusi destul de tarziu pentru astia care trebuie sa stea la attack. Si astia care va plangeti ca mergeti la strand, la plaja, ba esti nebun? Nu cred ca mergeti in fiecare zi la strand/plaja, lasati drama la o parte ca sunteti la fel de penibili ca aia de mai sus cu scoala lor.

20 - 22, cum am mai zis mai sus, nu stiu cum indrazniti sa propuneti asa interval. Toata lumea la orele astea e pe afara.

 

Oricum, orice ar fi, nu o sa-i poti multumi pe toti pentru ca fiecare avem opinii diferite, dar asa ca fapt divers, 13 - 15 era cea mai buna alegere pentru mafiotii astia de pretutindeni, daca ma uit sa vad cine a votat 14 - 16 asigurat vad 80% numai plozi cu 100 de ore jucate in astea 18 zile.

Da ai dreptate, nu o sa fie multumiti niciodata,  asa o sa fie warurile chiar daca nu am inteles niciodata de ce vare sunt puse la 13-14.. de 5-6 pana se lasa umbrele nu era frumos? :))  mai bine votau doar lideri de gang ca asa au votat toti care poate au si iesit din gang..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kelton said:

Intervalul nu va fi schimbat pentru că așa a fost votat de majoritatea celor din ganguri. Așa că aveți două opțiuni:

- deal with it.

- vă schimbați facțiunea/altă variantă.

 

Numai bine.

Inactivitatea e o solutie...

Link to comment
Share on other sites

Am votat 13-15 pentru prietenii mei, asta e acum. Cred ca am sa joc la waruri cand am timp si chestii de genul, in altfel nu. Mi se pare absurd sa te duci la waruri in intervalul ala, sincer. De la 8 la 10 nu era bine pentru ca atunci era ora de gratare, da' pnm... 

Link to comment
Share on other sites

Părerea mea este că voi sunteți grăbiți, în loc să întrebați doar persoanele ce sunt la liceu, pentru că liceele tehnologice din câte am înțeles mai au 3 săptamâni de școală, voi întrebați toți copii de 11-12 ani ce stau pe SAMP toata ziua. Normal că lor le convine pentru că se joacă ca ultimii obsedați jocul ăsta. 

 

Sunt curios cât la sută vă puneți in locul nostru să vedeți defapt ce ajunge B-Zone prin unele upgrade-uri, nu spun că toate sunt varză, dar o mare parte fac doar să încarce serverul degeaba.

Cereți părerea staff-ului, bazați-vă si pe informatiile ce țin de vremea din zile, când se termină școala,facultatea. 

 

Există si vorba aceea, cu 'Graba strică treaba' și uite că așa e. În fine doar mi-am exprimat opinia despre update-ul ăsta. Mafiile o scada foarte mult din cauza update-ului ăsta.

 

@Kelton, din ăstea două variante sunt obligați să alegem? Uite vezi, voi tratați problemele noastre cu o aroganță maximă, doar vă faceți rolul ce il aveți si după dacă mai vine cineva cu o problemă, normal că o să îl tratați cu indiferență maximă. RPG3, din cauza că staff-ul nu este capabil să facă gameplay-ul mai plăcut, au început promovările, care din banii dați pe ele, încercați să plătiți un programator și făceați un anti cheat, atunci devenea un joc pentru distracție. Nu cu promovări rezolvați asta, ci voi puteți rezolva asta revizuindu-vă comportamentul față de jucatorii noi veniți, de jucătorii ce au mai puțină experiență față de ceilalți, să eliminați pilele, care astea sunt prinse foarte ușor (am un video pe canal despre un admin corupt, mai exact Daniel de pe RPG3 cum își lasă prietenul să joace cu cod). Nu așa faceți treabă, nu are rost să vă plângeți ca nu aveți jucatori, cât timp, staff-ul este unul de nota 1.

Edited by Aleksandruu
Link to comment
Share on other sites

Da foarte inteligent, in loc sa schimbi intervalul de la 13-15 sa ne schimbam noi in pasnici :)).Nu inetelg daca pana acum asa a fost si a mers bine de ce ai schimba in ceva mai prost?

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.