Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Waruri de Vara / Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

47 minutes ago, Krouge said:

Nu stiu, dupa parerea mea e bun programul. Adica intre orele 14:00-16:00 e caldura mare afara, dupa ora 16-17 poti iesi afara linistit.

E un cacat cald de la 15 deja poti sta linistit pe plaja.

Link to comment
Share on other sites

14:00-16:00 asta cam arata cum sunt playerii de pe b-zone, cat de sub 14 ani sunt, nu cum ziceti voi "majoritatea peste 18 ani". In primul rand unii nu au terminat inca scoala, mecanica nu mecanica fiecare face ce vrea in viata lui, normal trebuia sa se schimbe cand termina toata lumea. Eu unul nu ma plang, deja am terminat dar mai sunt persoane, chiar lideri care inca mai au scoala, nu prea v-ati gandit la chestia asta (sa votam si de cand sa se schimbe intervalul de ore pentru waruri). Mai inteleg 13:00-15:00, canicula mare si nu prea ai ce sa faci p-afara la ora aia, as fi zis de 12:00-14:00 da' pe la 12 ne trezim.14:00-16:00 mi se pare mult prea tarziu, pe la 15:30-16:00 mergem la plaja, o plimbarik cv. Inteleg ca nu puteti multumi pe toata lumea, dar mai bine multumesti 70% decat 40-50%.

Pana acum ati ars-o cu 13:00-15:00 sau 12:00-14:00 si nu s-a plans nimeni, hai sa bagam vot si hop cum se cearta lumea. Acum sa ne uitam cum scadem, promitem ca in August bagam si anti-cheatul ala 100% (la fel cum ati promis acum 2 saptamani).

 

Si dc vin astia si zic "nu sunt din gang dar mai bine pentru toata lumea 14:00-16:00" ? aveti la moduri sa faceti +1 cat vreti, nu aici.

 

Edited by CiSTOROYAL
Link to comment
Share on other sites

Salut, e bine și de la 14:00-16:00 dar era mai bine de la 15:00-17:00 deoarece e căldură mare și sunt alți jucători care muncesc și nu pot ieși doar după 2. Gândiți-vă și la asta. Majoritatea ies afara seara când nu e cald.

Edited by PeTi
Link to comment
Share on other sites

Mai bine nu mai comentați aiurea şi vă vedeți de treburile voastre.

Faptul e consumat, degeaba faceți spume acum că nu a ieşit cum vreți voi.

Dacă nu vă convine, aveți şi alte oportunități, aşa că, fără comentarii aiurea. ?

Link to comment
Share on other sites

20:00 - 22:00, voi va auziti ma? Nici copiii aia mici de 10 ani nu stau la ora 8 inchisi in casa pentru niste amarate de war-uri.

Toata lumea poate intra la waruri pana in ora 4, exceptie cei care merg la strand, hai sa fim seriosi, nu iese nimeni din casa pe canicula dintre orele 10-15.

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea este plecata seara ... parerea mea "toata" in ghilimele normal, mai sunt d-astia care stau 24/7

EU zic ... referitor la decizie ca este buna .. eu ajung la 2:30 acasa de la liceu pana pe 7 iulie...adica prind 2 waruri si jumate daca pot sa zic asa.

Link to comment
Share on other sites

Parca tot mai convenabil era intre 13-15, ma trezeam fix cand incepeau warurile si dupa ieseam linistit afara, ma rog, n-avem ce schimba, decizia a fost luata, nu inteleg de ce se plange lumea cand oricum nu va fi schimbat nimic ¯\_(ツ)_/¯ 

Edited by TLG Dominique ROYAL
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, TLG Dominique ROYAL said:

Parca tot mai convenabil era intre 13-15, ma trezeam fix cand incepeau warurile si dupa ieseam linistit afara, ma rog, n-avem ce schimba, decizia a fost luata, nu inteleg de ce se plange lumea cand oricum nu va fi schimbat nimic ¯\_(ツ)_/¯ 

Probabil vor schimba numarul playerilor de pe servere daca sti ce zic.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am votat pt 14-16 pentru ca nimeni nu iese intre orele alea afara din casa si cei care zic de plaja, strand, te duci odata, de doua ori da nu te duci toata saptamana parerea mea, adica mna te prajesti prea repede si te frige mana pe mouse-u de gaming si nu poti trage la war =))

Edited by TFG Soriin
Link to comment
Share on other sites

@Ares, pai sistemul e acelasi pe fiecare server. Asa ceca nu e posibil in momentul de fata. Ksf crezi ca mie imi place? Daca era dupa mn puneam de la 9 la 11.

 

P.S- Astia care nu le plac intervalul, stati chill ca poate aveti norocu sa ne puna vara viitoare intervalul dorit.☺☺

Link to comment
Share on other sites

P.P.S- Mama, nu stiu cat de cald e in Romania ca am citit mai in sus ca muriti de caldura la 14-16. Daca e asa cald la voi in acest interval poate va transpira posterioru si **** daca nu aveti scaun de gheiming ( daca stiti la ce ma refer ) ;);)

Link to comment
Share on other sites

''parca mai bine era la 20-22'' daca si vara stai inchis in casa ca sa joci pe turf, e bine

majoritatea la 20-22 erau pe afara, e imposibil sa fii in casa la orele alea.

 

Edited by GF Alonso
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.