Jump to content

Waruri de Vara / Summer Wars


Kelton
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Kelton said:

N-avem cum să stabilim un interval orar care să convină absolut tuturor jucătorilor. În fiecare an warurile de vară s-au ținut după masa, nu seara. Din acest motiv am oferit în continuare doar variante de vot pentru amiază.

 

Intervalul nu va fi schimbat pentru că așa a fost votat de majoritatea celor din ganguri. Așa că aveți două opțiuni:

- deal with it.

- vă schimbați facțiunea/altă variantă.

 

Numai bine.

Or votat asa ca nu or avut de ales altceva. si matale zici "asa or vrut gangsterii". nu a zis nimeni sa ii multumesti pe toti ca n-ai cum, dar da-le macar de ales si sa inteleaga.

ce faci dumneata se numeste aroganta si aere . poti sa ma injuri cat vrei, ca nu ma intereseaza. ti-am spus ce cred si ca majoritatea lucrurilor nu le faci deloc bine.

tu pierzi, nu noi :)

Link to comment
Share on other sites

Mulți spun că merg la ștrand, bun, mergi 2-3 zile, dar nu mergi toată vara. Într-adevăr este decizia majorității și nu îi poți mulțumii pe toți, doar în CEx-ul PSD se iau decizii în unanimitate.

 

@Lacky24 Boss Fulg, înțeleg că ești supărat dar în același timp ești si lider, b-zone.ro/leaderrules

Edited by zL Arhix
Link to comment
Share on other sites

@zL Arhix de ce va dati cu parerea cand voi nu stiti ce e aia influenta la war? Arhix, vad ca ai scris si tu un comm aici asa, ca nu aveai ce face. Ai vazut macar cum arata un hq de gang? Din FH-ul tau nu prea cred. Tu esti lider la pasnica, intri si iesi cand vrei tu de pe server. In mafie nu e chiar asa cum crezi tu.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Lacky24 Boss Fulg said:

Pot sa fiu lider, eu ma duc in fiecare zi la strand daca nu stiai.

Atunci imi pare foarte rau de tine daca stai intre orele 20:00-22:00 la PC. Cum sa stai seara la 20:00 cand toti tovarasii tai sunt pe afara si se distreaza pana pe la 3-4 dimineata. 

Edited by TheDarkLordB1
Link to comment
Share on other sites

@GF X3n0n, am jucat şi în gang pe contul unui coleg de clasă destul. Verifică contul GreenWald. Am jucat în ELC şi TTB pe el. În prezent nu mai joc deoarece sunt lider şi nu am voie, iar acel coleg nu mai avea timp de mafii şi a intrat PD.

Link to comment
Share on other sites

Intervalul orar pentru waruri din punctul meu de vedere este foarte bun si o sa las aici niste motive din ce am citit pe sarite in acest topic.

 

1. La strand daca vrei sa mergi te duci dimineata ca soarele este cel mai bun atunci nu stai ca un naparlit pana la 15 de la ora 8 dimineata sa te faci cioara.

2. Daca nu suporti caldura intervalul orar de la 14:00 la 16:00 respectiv 16:30 pentru lideri, sublideri si membrii ce au acces la attack e numai bun deoarece atunci este cea mai mare caldura si e preferabil sa stai in casa..

3. Nu este prea devreme si nici prea tarziu, daca puneam de la 12:00 sigur se trezea cineva sa comenteze ca se duce dimineata nu stiu unde sau ca vai vezi ca nu se poate trezi.

 

In concluzie romanul oricum ar fi nu este multumit, daca ar fi fost in continuare de la orele 20:00 la 22:00 venea cineva si comenta ca vai eu stau fara pe timp de noapte in casa cand pot sa ma duc in club sau mai stiu eu unde cu baietii pe terasa la o bere.

 

Majoritatea au votat, s-a ales. 

Nu va convine atunci parasiti mafiile si aia este daca tot vreti sa va vedeti de vara si sa va distrati asa cum doriti. Nimeni nu va obliga sa va jucati.

Link to comment
Share on other sites

@Dionis Barbosu nu stiu ce abarezi tu acolo, dar daca ai chef de bronz si sa te distrezi cu niste tovarasi, nu te duci ca nebunu de la 7-8 dimineata.. asta o faci cand pleci la CT, gen o mini-vacanta si esti nevoit sa iti pui demisia sau o inactivitate. Ca doar d-aia te duci la mare, nu? Sa furi tot soarele de la 6 dimineata pana la 8 seara. Nu sa dormi sau sa joci sa:mp.

Dar eu vorbesc la general, nu de cateva zile sau saptamani cat stai la mare. Cum drq sa ma duc eu la piscina la 8 dimineata si la 14 sa ma intorc ca am waruri? Cand de la 13, 14 incepe distractia si vin pizdulicile sa isi etaleze pasarica la soare. Fii serios.

 

12-14 Era cel mai bun program.. aveai timp dupa sa faci ce voia pulicica ta toata ziulica. Sau daca nu, sustin si 01:00-03:00 dimineata.

Si pentru ala care zice ca vai la 12 nu ma trezesc, pai bai pl`a, gandeste-te ca la un moment dat o sa trebuiasa sa te angajezi si la 6-7 tre' sa fi in picioare. Atunci ce pl mea mai faci? Stai si dormi ca pleava?

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

On 17.06.2017 at 4:20 PM, zL Arhix said:

@M a r i, a fost votul celor din mafii, așa a decis majoritatea.

 

Este o perioadă foarte bună, mai ales că la ora 16 încă sunt temperaturi ridicate. 

Warurile din weekend are putea fi mutate ca și cele obligatorii, ca și în prezent. Dacă o sa fie alt interval unii o să spună că nu au venit la war deoarece au încurcat programele. 

tu nu comenta daca nu esti in mafie nu stii cum e, in acest interval ne duceam si noi la o plimbare la un suc sau la o bere ceva, mergeam la piscina, da acm trb sa stam la waruri, era mai bine ala vechi

Link to comment
Share on other sites

Tot mai bine era seara. Serios acum, cine stă ziua pe la 2 să se bată cu toţi neauziţii pentru nişte pixeli în loc să se bucure de vară?..

Edited by South DN
Link to comment
Share on other sites

Cum sta treaba? 

 

De la 12:00 nu se pot pune war-urile ca mancam.

De la 13:00 nu se pot pune war-urile ca unii au mese intarziate.

De la 20:00 nu se pot pune war-urile ca unii sunt plecati in club, pe afara.

 

Cel mai bun program este 14:00-16:00, iar cine mai spune altceva, nu gandeste. La ora aia, afara sunt intre 35-45 de grade celsius afara si trebuie sa fi chiar tampit sa spui ca iesi la ora aia. La ora aia oricum stati in casa. Si nu mai spuneti ca nu aveti timp! Cu totii stim ca avem timp. Eu de exemplu, am votat pentru acest program. Este cel mai bine. Si nu numai eu cred asta. Inca 289 de playeri gandesc ca mine! Asa ca jos palaria pentru cei care au ales acest program! Va respect!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, IceFreezen said:

Cum sta treaba? 

 

De la 12:00 nu se pot pune war-urile ca mancam.

De la 13:00 nu se pot pune war-urile ca unii au mese intarziate.

De la 20:00 nu se pot pune war-urile ca unii sunt plecati in club, pe afara.

 

Cel mai bun program este 14:00-16:00, iar cine mai spune altceva, nu gandeste. La ora aia, afara sunt intre 35-45 de grade celsius afara si trebuie sa fi chiar tampit sa spui ca iesi la ora aia. La ora aia oricum stati in casa. Si nu mai spuneti ca nu aveti timp! Cu totii stim ca avem timp. Eu de exemplu, am votat pentru acest program. Este cel mai bine. Si nu numai eu cred asta. Inca 289 de playeri gandesc ca mine! Asa ca jos palaria pentru cei care au ales acest program! Va respect!

Unde **** mea ai vazut ma club deschis la ora 20:00? A stai, nu ai vazut ca ai maxim 12 ani si te bate ma-ta daca stai mai mult de 20:00 afara.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, WARREN KIA said:

A stai, nu ai vazut ca ai maxim 12 ani si te bate ma-ta daca stai mai mult de 20:00 afara.

 

In caz ca nu stiai am 16 ani. Nu am 12. Poate ca am 16 ani, dar am **** de 50 in caz ca te intereseaza si asta ca prea vorbesti aiurea, incercand sa te bagi in viata mea ''personala''. Si da, la mine in oras se afla un club numit Club Alpin si se deschide in fiecare seara la 20:00. Poti verifica in caz ca iti doresti!

Edited by IceFreezen
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.