Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Quest 150/150 Fidget Spinner


KS OriginaL

Recommended Posts

Salut. Totusi stiu ca harta este pe rpg dar putini vor da de ea acolo,asa ca m-am gandit ca nu ar strica la nimeni daca ar avea harta la indema direct pe forum si sa te apuci de quest imediat :))))

Daca ti-a fost util da-i un +++

Bafta la toti la quest!

 50/50 - Los Santos


50/50 - Las Venturas




50/50 - San Fiero 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu tot mai utila o vad pe cea de pe website avand in vedere ca se actualizeaza in timp real atunci cand iei unul din obiecte.

Asa daca uiti sa marchezi in paint una din ele si zici ca ai trecut pe la ea o sa reiei orasul de 100 de ori pentru un singur obiect

 

Mult succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dionis Barbosu said:

Eu tot mai utila o vad pe cea de pe website avand in vedere ca se actualizeaza in timp real atunci cand iei unul din obiecte.

Asa daca uiti sa marchezi in paint una din ele si zici ca ai trecut pe la ea o sa reiei orasul de 100 de ori pentru un singur obiect

 

Mult succes tuturor!

Nu e mai util să foloseşti „ALT-TAB” de n-şpe mii de ori când poţi apăsa M şi te duci direct unde vrei.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dionis Barbosu said:

Eu tot mai utila o vad pe cea de pe website avand in vedere ca se actualizeaza in timp real atunci cand iei unul din obiecte.

Asa daca uiti sa marchezi in paint una din ele si zici ca ai trecut pe la ea o sa reiei orasul de 100 de ori pentru un singur obiect

 

Mult succes tuturor!

Daca nu ai observat acum daca iei un Fidget Spinner el dispare de pe Quest Map.

Link to comment
Share on other sites

  • XES locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.