Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug Reclamatii


South ALex

Recommended Posts

Nick-ul tau:ALex.
Server:rgp3
Descrierea bugului:Nu merge sa fac reclamatii

Circumstantele in care s-a produs bugul: am vrut sa fac post la un politist si am descoperit asta, nu stiu daca este doar de la mine 
Screenshot(s): https://youtu.be/4F2NzxE-lcY

Am descoperit altceva, aparent ii face post ul dar iti da eroarea aia  si la comentarii este la fel, le postezi iti arata aia dar se posteaza dupa

 

Link to comment
Share on other sites

Merge sa faci reclamatie, dar in momentul in care apesi "Trimitere/Send" imi apare eroarea aia, reclamatia tot se posteaza, nu pot sa nu spun ca nu merge ca merge dar imi apare aceea eroare la fel este si in cazul comentariilor si cand retrag reclamatia trebuie sa reincarc pagina ca sa arate ca este retrasa. te poti uita in video https://youtu.be/bdBdtQVNHBg

Link to comment
Share on other sites

E de la tine, te-a vazut Dumnezeu post Hunter si ce a zis? 
"BA DA ASTIA ODATA SI ODATA NU O SA TERMINE SA MAI FIE ASA RAI?" 

Mai lasa-ti frate Post-urile, ca nu primiti un BMW daca ii faceti rau unui Jucator.
Raul il faci Repede, dar un Bine, Greu!

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kynezu said:

E de la tine, te-a vazut Dumnezeu post Hunter si ce a zis? 
"BA DA ASTIA ODATA SI ODATA NU O SA TERMINE SA MAI FIE ASA RAI?" 

Mai lasa-ti frate Post-urile, ca nu primiti un BMW daca ii faceti rau unui Jucator.
Raul il faci Repede, dar un Bine, Greu!

Bafta.

Sunt un smecher, bravo mie.

Link to comment
Share on other sites

Ce fel de șmecher? Toată lumea este șmecheră in ziua de azi, STI copiii astia ?? voi sunteți șmecherii de azi astia de 15-16 ani, da ce ca pana si astia de 15 ani sunt mai descuiați la minte,   minorii astia, care tot comentați zilnic când pe YouTube, când pe Facebook...etc.

Lasa-ma frate, ca tine am mâncat pe pâine in viață și îmi bat eu capul cu tine aici... Nici nu meriți atenție din partea lui Kelton la cât de șmecher ești sa sti ?

Ramane-ți sănătoși!

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca ne abatem de la discutie @Kynezu respect, aici ai dreptate, sincer nici eu nu vad rostul posturilor. @South ALex de parca cineva v-ar da premiu pentru cele mai multe reclamatii, sincer acum:))). Tu fiind si fost helper, banuiesc ca doar nu degeaba ai semnatura aia, ar trebui sa stii cum este, ca helper faci multe greseli, eu cred ca si tu ai primit posturi si nu spun doar la helper, o spun la general. Ai primit FW-uri, cum te-ai simtit in acel moment? Prost, nu?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, FaraClan Nelh said:

Chiar daca ne abatem de la discutie @Kynezu respect, aici ai dreptate, sincer nici eu nu vad rostul posturilor. @South ALex de parca cineva v-ar da premiu pentru cele mai multe reclamatii, sincer acum:))). Tu fiind si fost helper, banuiesc ca doar nu degeaba ai semnatura aia, ar trebui sa stii cum este, ca helper faci multe greseli, eu cred ca si tu ai primit posturi si nu spun doar la helper, o spun la general. Ai primit FW-uri, cum te-ai simtit in acel moment? Prost, nu?

N-am  mai jucat pe b-zone de 6 luni, am vrut sa fac post unui prieten in gluma si am descoperita asta, cat timp am fost pe b-zone am fost anti posthuntig dar asta vad ca prea comenteaza aiurea. Am jucat si pe 2 si pe 3 si n-am primit nici un fw din simplu motiv ca am stiu sa joc, crezi ca daca stiai sa joci primeai post-uri? Nimeni nu iti face post degeaba.

On 20.06.2017 at 10:48 PM, Kynezu said:

Ce fel de șmecher? Toată lumea este șmecheră in ziua de azi, STI copiii astia ?? voi sunteți șmecherii de azi astia de 15-16 ani, da ce ca pana si astia de 15 ani sunt mai descuiați la minte,   minorii astia, care tot comentați zilnic când pe YouTube, când pe Facebook...etc.

Lasa-ma frate, ca tine am mâncat pe pâine in viață și îmi bat eu capul cu tine aici... Nici nu meriți atenție din partea lui Kelton la cât de șmecher ești sa sti ?

Ramane-ți sănătoși!

Copil? Am mai multa minte decat o sa ai tu vreodata. "Nu meriti atentie din partea lui Kelton" Am postat aici ca sa fie rezolvata problema ca n-am nevoie de atentie din partea lui.

"Minori" Am 19 ani. "Comentati zilnic cand pe yt cand pe facebook" Eu n-am comentat nicaieri aiurea, din cate vad tu inca comentezi degeaba aici. "Ca tine am mancat pe paine" Cred ca si eu, probabil ca asa iti iesi din minti de fiecare data cand cineva iti face post. Invatati sa jucati si poate asa nu o sa mai va faca nimeni post. 

Salut si numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Copil? Am mai multa minte decat o sa ai tu vreodata. "Nu meriti atentie din partea lui Kelton" Am postat aici ca sa fie rezolvata problema ca n-am nevoie de atentie din partea lui.

"Minori" Am 19 ani. "Comentati zilnic cand pe yt cand pe facebook" Eu n-am comentat nicaieri aiurea, din cate vad tu inca comentezi degeaba aici. "Ca tine am mancat pe paine" Cred ca si eu, probabil ca asa iti iesi din minti de fiecare data cand cineva iti face post. Invatati sa jucati si poate asa nu o sa mai va faca nimeni post. 

Salut si numai bine.

 

Tu nu vezi ca iti bati capul cu alti jucatori care doresti sa le faci post?
Ai facut topic-ul acesta pentru ca spui ca ti-a dat o eroare facand-ui post unu'i politist de pe server.
Posibil voi pana nu faceti un post sa vedeti dovada unui politist (la ticket / confiscate license ...etc), nu puteti juca samp.
Ce sa zic, eu nu imi bat capul cu asa ceva, pentru ca este un simplu joc, eu doar ti-am atras atentia, pentru ca cei ca tine, sunteti buni doar sa injurati, sa comentati si sa amenintati, bineinteles doar in fata unu'o computer, dar o sa vedeti cum o sa fie in viata reala cand o sa lucrati si voi intr-un colectiv.
Iti urez o zi excelenta, daca vrei ma intelegi daca nu ramai la mintea ta cea inchisa si continua sa faci rau.
Bafta!

Link to comment
Share on other sites

On 22.06.2017 at 8:01 PM, Kynezu said:

 

Tu nu vezi ca iti bati capul cu alti jucatori care doresti sa le faci post?
Ai facut topic-ul acesta pentru ca spui ca ti-a dat o eroare facand-ui post unu'i politist de pe server.
Posibil voi pana nu faceti un post sa vedeti dovada unui politist (la ticket / confiscate license ...etc), nu puteti juca samp.
Ce sa zic, eu nu imi bat capul cu asa ceva, pentru ca este un simplu joc, eu doar ti-am atras atentia, pentru ca cei ca tine, sunteti buni doar sa injurati, sa comentati si sa amenintati, bineinteles doar in fata unu'o computer, dar o sa vedeti cum o sa fie in viata reala cand o sa lucrati si voi intr-un colectiv.
Iti urez o zi excelenta, daca vrei ma intelegi daca nu ramai la mintea ta cea inchisa si continua sa faci rau.
Bafta!

N-am nimic cu tine dar esti cam prost, nu stiu cum sa iti spun :))  N-am voie sa am si prieteni politisti? :)) Stai tu calm cat timp am jucat pe b-zone ma cunostea toata lumea ca un baiat bun cat timp am fost si admin si helper m-am inteles bine cu toata lumea, n-am nevoie de unul ca tine sa imi atraga atentia pentru ca eu nu fac rau nimanui, e un joc nu ma afecteaza cu nimic, si nu comentez in fata calculatorului daca ai drum prin calarasi da-mi un mesaj sa vezi ca nu ma ascund de nimeni. Cat despre "o sa lucrati si voi intr-un colectiv" Am 19 ani lucrez ca electrician incepator  la o otelarie, asta este si motivul pentru care m-am lasat de acest joc pentru ca nu imi aducea nimic bun. Acest topic este creat ca sa arat acest bug si sa fie rezolvat. Nu ma cunosti, nu te cunosc, iti sugerez sa nu mai tragi tu concluzi aiurea despre mine. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Quote

N-am nimic cu tine dar esti cam prost

 

Jignesti.. problema e ca eu copii ca tine, ii evit si nu imi bat capul cu ei :))
Ai 19 ani si degeaba ii ai. Mai bine zis ai 11 ani, pentru ca poza de avatar spune asta nu eu ;)
Si vezi ca ai tricoul patat de ulei. =))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.