Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug- quest


TL BaikuTheBest

Recommended Posts

Nick-ul tau:Seful.Papadiilor

Server: rpg 1
Descrierea bugului: Deci, practic eu faceam questul si dintr-o data dau refresh la pagina de la quest si pac vad 2 pe care le luasem, in fine am zis ca e un bug de la website, ca au ramas ele acolo, am continuat questu si dupa m-am trezit ca-mi lipsesc FIX 2 in SF, m-am plimbat prin tot sf-u 30 min cu /radar activ, NICI O STELUTA.... m-am dus din nou la ele, ce crezi? nu apar, apar ca sunt colectate, explica asta... nush ce e dar mi-a pierit tot chefu de a face questu asta... totusi am zis sa fac post aici .. vedeti in ss-uri.. tin sa precizez faptul ca am trecut pe la toate cele 50 de spinnere din Sf. nu stiu ce bug e asta.. daca mai ai nevoie de alte ss-uri, ma anunti, altele nustiu daca mai sunt necesare..
Screenshot(s):http://prntscr.com/fmx3b4 - pe website | 

 in game.. 

EDIT: Mi-am dat seama ca mai era necesar un ss, am uitat de el. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca aveai pagina salvata in cache si de aia iti apareau alea inca acolo si trebuia sa ii dai refresh cu CTRL + F5. Nu am intampinat probleme pe partea de game, dar am patit-o si eu pe website (am rezolvat cu un refresh la cache).

Link to comment
Share on other sites

  • Adi007 locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.