Jump to content

Prezentare - JusT.


NazrY
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau:JusT.
- Prenume:Mihai
- Varsta:16
- Locatia:Slobozia, jud.Ialomita .
- Ocupatie:Joc fotbal de performanta si ies cu prietenii afara.
- Jocul(rile) preferat(e):Sa:Mp, Cs-Go, Lfd2,gmod si multe altele.
- Hobby-urile tale:Sa ma joc Sa:Mp, sa joc fotbal, sa ies afara cu iubita , dar si cu baietii si sa ma distrez cu cea ce fac in general.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Ma numesc Mihai, sunt din Judetul Ialomita si am 16 ani. Pentru a ma face cunoscut pot spune ca sunt o persoana foarte sociabila, amuzanta, increzatoare, sincera, puternica, ambitioasa, si plina de energie. Sunt mereu in cautare de noi prieteni, noi aventuri, noi experiente, si traiasc viata pe deplin bucurandu-ma de fiecare clipa. Imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului, deoarece sunt un pasionat inrait, dar cu toate astea, imi organizez timpul asa de bine incat pot desfasura orice activitate imi propun, printe care iesitul cu prieteni pe parcursul zilei sau seara in functie de orarul fiecaruia, joc fotball, ma plimb cu bicicleta, si particip la orice activitate mi se propune si cred ca mi se potrivste. In cercul meu de prieteni sunt zic eu un fel de "lider" intrucat imi aleg prieteni foarte bine, sunt o persoana serioasa, ofer si pretind RESPECT din partea tuturor, asadar de obicei organizez partide de fifa, partide de SA:MP alaturi de prieteni. Tot timpul am fost si sunt o persoana foarte deschisa si sar mereu in ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de bunaziua, in acest fel reusesc sa obtin respectul celor din jur. Sunt de parere ca respectul este pe primul loc in orice fel de comunitate, ca este cerc de prieteni, scoala, amici, pana si in mediul virtual asa cum este pe SA:MP trebuie sa respectam comunitatea pentru o mai buna intelegere.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?:Am aflat de aceasta comunitate de pe Sa:Mp cand am gasit server-ul Rpg2.B-Zone.ro pe lista de servere a Sa:Mp-ului.
- Alte precizari?:Salut toti membrii acestei comunitati frumoase, in special cei de pe b-zone rpg4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.