Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[HTML & CSS & JS] INDEX


Nimeni123
 Share

Recommended Posts

Descriere: Salut, m-am gandit sa fac o pagina, sa zicem ca e un index care poate fi modificat si imbunatatit destul de usor, adica am facut in asa fel incat sa fie usor de editat.
Poze / Video (obligatoriu): 


Link download: http://www.girlshare.ro/3489870436.8
Alte precizari: Am scris si in video, am pus frame de la niste melodii, nu am stiut ce sa pun, voi puteti sa filmati pe samp ceva si sa puneti acolo. Sper sa va placa, azi m-am apucat de lucru, am specificat intr-un fisier ca este versiunea beata, sunt niste lucruri la load care trebuie rezolvate, background calumea si lucruri interne. Bafta!

Edited by Cezar397
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, e ok pentru inceput, apreciez ca ai codul destul de bine organizat. Insa iti dau un sfat, de acum cand prezinti un proiect (indiferent ca e ceva banal ca acesta sau poate ceva mai complex) vorbeste pe fundal si fa sa dispara bara de "record" :)) .

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, AIM Katzuno Valoare said:

Felicitari, e ok pentru inceput, apreciez ca ai codul destul de bine organizat. Insa iti dau un sfat, de acum cand prezinti un proiect (indiferent ca e ceva banal ca acesta sau poate ceva mai complex) vorbeste pe fundal si fa sa dispara bara de "record" :)) .

Hehe, sunt la inceput cu filmarea si astea. O sa fac un index complex, m-as baga si pe un panel dar e mai multa treaba cu baza de date si nu ma risc, inca sunt la inceput cu programarea. Multumesc pentru comm!

Link to comment
Share on other sites

  • Cdorsu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.