Jump to content

[PREZENTARE] - BawKinG


Starley din AIM
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: BawKinG.
- Prenume: Tiberiu Gabriel.
- Varsta: 16.
- Locatia: Bucuresti, Romania.
- Ocupatie: Student.
- Jocul(rile) preferat(e): Grand Theft Auto : San Andreas Multiplayer ; Grand Theft Auto : 5 ; Counter Strike : Global Offensive ; Overwatch ; Battlefield 1 ;  FIFA 17
- Hobby-urile tale: cititul ; iesitul afara cu ai mei colegi ; gamingul ; sportul.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut! Ma numesc Tibi, sunt din orasul Bucuresti si am frumoasa varsta de 16 ani. Sunt un baiat ce sta in banca lui, ce nu-si arunca nasul acolo unde nu trebuie, fiind calm de fel. Sunt o fire prietenoasa, iertatoare, vesela, optimista si amuzanta. Imi place sa-mi fac foarte multi tovarasi, legand cu mare grija firele unor prietenii de lunga durata, urmand ca mai mereu sa ma interesez de situatia lor si de ce nu, sa iesim prin oras cat mai des la o plimbare sau la o terasa sa bem un suc. In continuare mai pot spune si ca sunt o fire sportiva, curajoasa si foarte ambitioasa. Pur si simplu, eu nu ma dau batut pana cand lucrurile nu ies asa cum doresc eu sa iasa. Nu conteaza cand, de ce si in ce fel voi rezolva treaba respectiva. Tot ceea ce conteaza este faptul ca intr-un final, operatiunea respectiva o sa fie finalizata cu succes. Hobby-urile mele sunt fotbalul, tenisul de masa si inotul, iar timpul liber mi-l ocup cu fel si fel de activitati. Lucruri sunt destule de facut, iar smecheria este una extrem de simpla. Alege doar ce-ti place, nu ceea ce iti displace, si fa acel lucru doar cu drag si dedicatie, fara obligatie. Mai pot spune si ca sunt baiat serios, matur ai cu capul pe umeri. Cand este de glumit, pot spune cu zambetul pe buze ca nu duc lipsa de simtul umorului, insa atunci cand imi cere situatia, sunt extrem de dur si ma impun nemaipomenit de usor. Sunt capabil sa lucrez în echipa, insa uneori prefer sa lucrez pe cont propriu, deoarece doresc sa am doar spatiul meu de lucru unde sa ma pot desfasura in voie. Am o gandire logica si analizez cu maxima atentie fiecare pas pe care urmeaza sa-l fac. Sunt foarte calm in orice situatie, iar inainte de a lua o decizie, indiferent de importanta acesteia, ma gandesc de doua ori la ceea ce va urma dupa punerea in aplicare a deciziei respective. Ma comport diferit si ma pot adapta cu foarte mare lejeritate in functie de tipul de persoana sau grupul de persoane ce ma inconjoara. Totodata ma consider sociabil si pot spune ca nu sunt genul ala de om care sa se supere din cauza unei glumite. In incheiere, mai pot completa acest camp spunandu-va ca exista si unele lucruri pe care nu le accept sub nici o forma. Doua exemple foarte bune fiind lipsa bunului simt si minciuna.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la prieteni.
- Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat citirii prezentarii mele si sper sa ne inteleg foarte bine !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.