Jump to content

Debugginng


Moshu
 Share

Stergem datele sau nu?  

  1. 1. Doriti wipe la bani? ( Daca da, se vor rezolva multe buguri in legatura cu economia si va capata o forma mai civilizata + va face performantele serverului mai bune )

    • Da, ar fi bine sa scapam de buguri si lag odata pentru totdeauna
      0
    • Nu, sunt bine asa cum sunt
      0
  2. 2. Doriti wipe la harta? ( Daca da, se vor adauga structurile noi cum ar fi Woodland Mansion, se va mari harta, se vor improspata resursele, lagul va scadea semnificativ, dar toate casele vor disparea si ele.. )

    • Sigur, asteptam sa scap de lag de mult, o sa imi fac eu alta casa
      0
    • Nu, tin prea mult la ce am muncit, mai bine cu lag decat fara casa
      0
  3. 3. Doriti wipe la conturi ( Daca da, va veti pierde banii, si protectiile si /set home dar casele vor ramane asa, asta ar rezolva atacurile cu boti si va imbunatati calitatea jocului )

    • Da, fac eu banii repede inapoi si poate gasesc si casa cumva
      0
    • Nu, e bine asa cum e
      0
  4. 4. Doriti wipe complet?

    • Doamne, sigur ca da, de mult timp asteptam
      0
    • Niciodata :)
      0


Recommended Posts

In ultima vreme eu si ceilalti operatori ai serverului am imbunatatit serverul, si l-am scapat de toate bugurile pe care le puteati experimenta pana acum.

Atentie daca nu avem minim 50 de voturi nu vom face absolut nimic si totul va ramane cum este acum

Acestea fiind spuse, mai avem un singur lucru de facut si am ales sa va intrebam ce ar trebui sa facem:

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.