Jump to content

PlayerUnknown’s Battlegrounds va ieși din Early Access până în octombrie


Recommended Posts

battlegrounds.jpg

PlayerUnknown’s Battlegrounds este cel mai popular joc de pe Steam al momentului, ocupând locul 1 al vânzărilor încă din ziua lansării în Early Access, acum 4 luni.

Jocul parașutează zeci de jucători în hărți imense, ca într-un final să poată rămâne în viață doar unul. Renunțând la multe elemente „de umplutură” din genul survival și aplecându-se doar asupra confruntărilor armate, jocul este foarte apreciat. Faptul că studioul producător, Bluehole, a lansat updates săptămânale a contat enorm, în antiteză cu alte jocuri similare, care sunt mai mult sau mai puțin abandonate.

Bluehole a anunțat PlayerUnknown’s Battlegrounds va ieși din Early Access cel mai târziu în octombrie. Asta ar însemna că titlul va petrece maxim 7 luni în Early Access, o perioadă incredibil de mică pentru un astfel de joc.

Sursa: http://computergames.ro/playerunknowns-battlegrounds-va-iesi-early-access-pana-octombrie/

Edited by Bogdan Constantin
Link to comment
Share on other sites

Un joc chiar reusit, l-as fi cumparat daca ar fi fost o reducere :)) (Eu sarac)

 

PS: Esti sigur ca titlul topiclui nu trebuia sa fie "va ieși din Early Access până în octombrie"?

Edited by Cdorsu
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Cdorsu said:

Un joc chiar reusit, l-as fi cumparat daca ar fi fost o reducere :)) (Eu sarac)

 

PS: Esti sigur ca titlul topiclui nu trebuia sa fie "va ieși din Early Access până în octombrie"?

Am corectat, mulțumesc de observație.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.