Jump to content

# Portofoliu # - OmE


ome
 Share

Recommended Posts

Sunt frumoase, ti-as recomanda sa incepi sa lucrezi pe 150x250, pozele ar fi mai bine pozitionate. In orice caz, pozele sunt frumoase si bine editate, iti recomand sa continui. Felicitari, tine-o tot asa.

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2017 at 2:27 PM, Hori1919 said:

Sunt frumoase, ti-as recomanda sa incepi sa lucrezi pe 150x250, pozele ar fi mai bine pozitionate. In orice caz, pozele sunt frumoase si bine editate, iti recomand sa continui. Felicitari, tine-o tot asa.

 

Multumesc! Voi lua sfatul tau in considerare,

Link to comment
Share on other sites

  • Beyond locked this topic
  • Rowyy unlocked this topic
15 minutes ago, Crissu said:

Ceva mai complex ai?

 

S-au dus pe apa sambetei lucrarile mele vechi unde aveam tot felul de semnaturi pe render, dar voi lucra in viitor la ele :D

Link to comment
Share on other sites

On 23.10.2017 at 6:46 PM, Elena said:

Imi place ce vad, blurul nu ma da pe spate dar nici nu imi displace. Textul e ok *niciodata nu mi-au placut textele* . Bv pentru munca depusa.

 

Multumesc! :D Voi incepe sa inlocuiesc textele cu un "watermark" care cred ca e ok pozitionat jos in colt, dupa cum e si aici 

On 22.10.2017 at 0:18 PM, OmE said:

  pvQEJa2.png  4Z3hruZ.png dVP37eU.png 


  

 

De asemenea, voi incepe sa lucrez si la alte proiecte, sa mai schimb si eu putin look-ul portofoliului. Prea multe avatare strica :D

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2017 at 1:58 AM, Wy4key said:

Frumoase toate :)

Multumesc! :D

 

19 hours ago, AIM Mihay said:

Imi plac. Continua  :D

Multumesc! Cu siguranta voi continua :)

Link to comment
Share on other sites

Salut, faci o treaba minunata, sper sa te vad Designer. Cu ce sa incep? Pai blur-ul este unul ok, imi place cum il faci (invata-ma si pe mine =)) ), incearca sa mai lucrezi la text si cam atat. Felicitari pentru munca depusa.

Keep it up bro <3 (Arunca si tu un ochi la portofoliul meu :) ).

Edited by South TanaseKIA
Link to comment
Share on other sites

  • ome changed the title to # Portofoliu # - OmE
  • Andrada locked this topic
  • ome unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.