Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

StanciuAndreiMarianPlayer
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Stal1n
- Prenume: Stanciu Andrei Marian Player (SAMP)
- Varsta: 22
- Locatia: cmd netstat -n -a -t
- Ocupatie: white hacker
- Jocul(rile) preferat(e): it
- Hobby-urile tale: it
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): imi place sa fac dreptate!
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: ohooo istroie lunga cu stefan nechifor fara mine nu ajungea asa departe sau fara lexutzu fara dody(hsy).
- Alte precizari?: Pregatestete sa predai stacheta. Ti-ai dus la bun sfarsit planurile. Felicitari.

PS: Aduti aminte de inc-total a fost al doilea sau al treilea server dupa romania rpg si linkmania Mastertrap21 a venit intai la mine dar lam gonit eu , pacat... 

Daca nu o predai de buna voie vei realiza unde ajungi si de cine vei fi urmarit.

Fara RazR Mastertrap Eu Lexutzu erai nimeni mai baiatule.

Daca dispare postarea iti voi face in asa fel incat sa regreti ca existi sunt bun dar pot deveni si rau.

Daca nu eram eu Mastertrap21 ramanea pe inc-total si facea panelu si mysql-ul la mine daca nu il alungam

BOBO SI RESTUL LUMII LUATIVA HITMAN CONTRACTS DATI PE EXPERT DACA VA TINE FOLOSITIVA DE MAPA PENTRU A AFLA SECRETELE SI DATI SUNETELE TOATE JOS MAI PUTIN VOCILE

Dead Island - SAM B STANCIU ANDREI  MARIAN BEST B-ZONE.RO BEST-ZONE.ROMANIA nu bobo zone nu breaks zone best-zone.ro

I got that nerg rage 

Cine se juca cu sobeitu si cine a facut anti-cheat-ul AdmBot ? Din cauza mea ati aflat toate bugurile din s0beit. Traiasca Mastertrap21 si RazR

www.gooogle.ro the hidden wiki download tor go to the hidden wiki how to exit the matrix (eu am reusit sa ies din tipar fara el , singur)

Asculta de tatal tau @Bobo

A doua zi dupa trailerul 2PAC BIOPIC APARE ACEST CANTEC

 

BATMAN - LOOK AT ME NOW STEFAN NECHIFOR @Bobo

DACA INCHIZI SAU MAI EDITEZI TOPICUL STII PERFECT CE VEI PATII SI DIN PARTEA CUI 47+47=94 WANNA BE HUNTED ? Nu primesc ce este al meu fac best-zone.ro

Edited by StanciuAndreiMarianPlayer
Link to comment
Share on other sites

Wotefak, n-am inteles nimic din cauza singurului fapt ca nu esti român. Nu stiu cum sa iti zic bun venit, dar dau si eu un mic "Welcome" ca nah, asa e frumos..

Link to comment
Share on other sites

  • Elix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.