Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare 47+47=94 , 3 , 33 DIVINITATEA


StanciuAndreiMarianPlayer
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: hitman
- Prenume: SAMP

- Varsta: 5050 ANI LUMINA
- Locatia: UNDER THE EARTH TO THE SECOND SOLAR
- Ocupatie: white hacker
- Jocul(rile) preferat(e): it
- Hobby-urile tale: it
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): imi place sa fac dreptate!
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: ROMANIA ROLEPLAY
- Alte precizari?: Maine ma tund chel si dupa ma duc la nasul meu vitreg sa imi dea balisticile.

PS: Aduti aminte de inc-total a fost al doilea sau al treilea server dupa romania rpg si linkmania Mastertrap21 a venit intai la mine dar lam gonit eu , pacat... 

Fara RazR Mastertrap Eu Lexutzu erai nimeni mai baiatule.

Daca dispare postarea iti voi face in asa fel incat sa regreti ca existi sunt bun dar pot deveni si rau.

Daca nu eram eu Mastertrap21 ramanea pe inc-total si facea panelu si mysql-ul la mine daca nu il alungam

BOBO SI RESTUL LUMII LUATIVA HITMAN CONTRACTS DATI PE EXPERT DACA VA TINE FOLOSITIVA DE MAPA PENTRU A AFLA SECRETELE SI DATI SUNETELE TOATE JOS MAI PUTIN VOCILE

Dead Island - SAM B STANCIU ANDREI  MARIAN BEST B-ZONE.RO BEST-ZONE.ROMANIA nu bobo zone nu breaks zone best-zone.ro

I GOT THE NERD RAGE NOW AND IM BATMAN

I WANT ALINUTSSA

OR U ALL GONNA DIE ONE BY ONE AND BY MY HAND

Cine se juca cu sobeitu si cine a facut anti-cheat-ul AdmBot ? Din cauza mea ati aflat toate bugurile din s0beit. Traiasca Mastertrap21 si RazR

www.gooogle.ro the hidden wiki download tor go to the hidden wiki how to exit the matrix (eu am reusit sa ies din tipar fara el , singur)

Asculta de tatal tau 

Link to comment
Share on other sites

  • Elix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.