Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Portofoliu snoopEU


snoopeu
 Share

Recommended Posts

 

Salut, am invatat de curand photoshop, si imi ridic cunostiintele pe zi ce trece realizand tot felul de creatii. Rog un admin sa stearga posturile mele anterioare, sunt postate doua imagini care sunt si aici in portofoliu.

Oricine se poate servii cu orice doreste, nu este nici o suparare. De aceea nici nu pun semnatura pe imagini.

 

 

 

YBdHnSm.jpg

 

 

V3biHeu.jpg

 

 

hOkTsUx.jpg

 

 

ACR2TqP.jpg

 

 

zW9EipQ.jpg

 

 

BGdvLYF.jpg 

Edited by snoopeu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dat Supreme said:

E interesant ca faci mai mult decat sa iei niste poze de pe tumblr si sa le faci o redimensionare, mai asteptam

Multumesc, daca editezi o poza, care e munca depusa? De exemplu planeta aia e facuta din cercuri si puncte, cateva ape, niste munti si un pic de desert. Am doar doua zile de photoshop, dar imi place foarte mult sa fac creatii unice. 

 

1 hour ago, FL0r3nT1N said:

Nu stiu ce sa zic, mie mi se par normale, pentru un incepator. Urmareste tutoriale !

Bineinteles ca urmaresc tutoriale, am postat aici ca sa-mi fac un portofoliu, sa nu le pierd si sa mai primesc sfaturi. 

Link to comment
Share on other sites

Aceasta este o imagine 3D, se poate vedea clar doar prin ochelarii 3D. Sper ca am reusit sa fac poza 3D, din pacate nu am ochelari ca sa o verific daca a iesit. Daca cineva are ochelari, chiar il rog sa verifice si sa-mi spuna daca se vede 3D prin ochelarii 3D.

 

MFyrJkR.jpg

Edited by snoopeu
Link to comment
Share on other sites

7. Topicurile vechi, în care nu s-a postat mai bine de 7 zile, vor fi închise. În caz că membrul care a creat inițial topicul va dori deschiderea lui, aceasta se va realiza prin trimiterea unui PM designerilor comunitătii.

Link to comment
Share on other sites

  • Beyond locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.