Jump to content

Prezentare - Deidara


Deidara
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Deidara
- Prenume: Radu
- Varsta: 15 ani
- Locatia: Iasi
- Ocupatie: Elev
- Jocul(rile) preferat(e): SA-MP, CS:GO , League of Legends si Vindictus.
- Hobby-urile tale: PC Games si sportul.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salut, numele meu este Radu Daniel , am frumoasa varsta de 15 ani, invat la Colegiul National Stefan Cel Mare Hirlau. Ma consider o persoana amuzanta care stie sa se distreze dar sunt si o persoana serioasa atunci cand este nevoie. Imi place sa-mi petrec timpul liber parcticand diferite sporturi si jucandu-ma pe calculaator. Imi place sa ies cu prietenii pe afara, la un fotbal. Imi place muzica, nu am un anumit gen de muzica preferat, toate imi plac in felul lor. Nu sunt un pasionat al masinilor, dar cunosc multe dintre ele, acelea care imi plac enorm. Nu pot spune ca am avut reusite in viata, dar sunt mandru de cele intamplate pana acum. Sunt o fire sociabila si iubesc oamenii, mai ales copii, ii ador. O scurta caracterizare fizica: Am in jur de 1,69m si 50 kg. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos,glumet,calm poate uneori timid si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei foarte mult. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala(am media 9.67), iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, rock, rap, trap si uneori si comerciala. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mine unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul si basketul si cateodata Voleiul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp au fost SA-MP, FIFA 16, GTA 5. In afara de acesta ma mai joc si Minecraft , in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine.O sa incep o caracterizare cu lucrurile care le iubesc in viata deoarece pana acum v-am prezentat doar o caracterizare mai mult fizica si hoby-urile mele. Iubesc oamenii frumosi sufleteste . Ma inspira si ma fac sa cred ca daca vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am întâlnit multi, dar aceia pe care i-am întâlnit mi-au daruit putin din lumea lor, înfrumusetând-o si pe a mea. Am descoperit astfel, ca înca mai sunt oameni care daruiesc pur si simplu, fara sa astepte ceva în schimb. Îmi place viata. Îmi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am în preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Nu îmi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual, nu sunt. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresiva si care vor mereu dreptate.Aceasta a fost descrierea mea, sper sa fiu acceptat dar nu prea cred.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten.
- Alte precizari?: Bafta !

Edited by Deidara
Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

  • Elix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.