Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problemă website


xPhenoZEWx

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Deci îmi doresc să intru pe website să-mi văd notificările și când apăs pe acea pictogramă nu se întâmplă nimic, iar la facțiuni la members, logs și la toate secțiunile nu mi se întâmplă nimic când dau click. Vreau să știu ce are.
Screenshot (în caz că este necesar): 7mIYwqY.png

Alte precizări: Sper sa mi fie rezolvata problema, sau sa mi ziceti cum sa o rezolv nu stiu...dar nu pot raporta pe nimeni...

A da, de pe 2 browsere aceiasi problema..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, xPhenoZEWx said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Deci îmi doresc să intru pe website să-mi văd notificările și când apăs pe acea pictogramă nu se întâmplă nimic, iar la facțiuni la members, logs și la toate secțiunile nu mi se întâmplă nimic când dau click. Vreau să știu ce are.
Screenshot (în caz că este necesar): 7mIYwqY.png

Alte precizări: Sper sa mi fie rezolvata problema, sau sa mi ziceti cum sa o rezolv nu stiu...dar nu pot raporta pe nimeni...

A da, de pe 2 browsere aceiasi problema..

 Te-ai logat cu contul pe website? Si ce browsere folosesti, nivelul contului de samp.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Heisenberg said:

 Te-ai logat cu contul pe website? Si ce browsere folosesti, nivelul contului de samp.

 

PhenoZEW, rpg4, maxthon, mozilla, level 10..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Heisenberg said:

Cel mai probabil ai virusi, incearca un CC cleaner, sa cureti cache-ul sau sa incerci Opera.

 

Opera, lipseste d3d11.dll

Downloadez CC cleaner imediat..

Link to comment
Share on other sites

Just now, xPhenoZEWx said:

 

Opera, lipseste d3d11.dll

Downloadez CC cleaner imediat..

Ce Windows folosesti? Macar ai un antivirus? Incearca si adblock, iar cand intrii pe diferite site-uri si iti apar reclame cu femei  goale nu dai click pe ele.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Heisenberg said:

Ce Windows folosesti? Macar ai un antivirus? Incearca si adblock, iar cand intrii pe diferite site-uri si iti apar reclame cu femei  goale nu dai click pe ele.

 

Windows 7 si nu am antivirus

Link to comment
Share on other sites

Instaleaza-ti Avastul, sau MC Afee, dar daca ai sursa de unde sa fac rost de un AVG, este nemaipomenit!

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.