Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema SAMP


eB AlexMiH

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, aseară pe la ora 1 am închis PC-ul ca voiam să mă culc. Dimineață, când mă trezesc, ma uit pe YT, după intru pe samp. Stateam in HQ si se misca perfect, și când am ieșit afară doar în frame-drop-uri mergeam, NU puteam nici sa scriu, frame-drop-uri intr-una. Tin sa mentionez că am moduri extrem de low pe SAMP, cum ar fi GTA3.IMG low si Vegetatie OFF. Nu face așa doar pe SAMP, și pe alte jocuri, dar pe SAMP face cel mai rău. 
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este necesar.

Alte precizări: DOAR în jocuri face așa! în Browser se misca perfect, la fel și pe YouTube se misca extrem de bine, cu calitatea la videoclip-uri 1080p 60fps.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, eB AlexMiH said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, aseară pe la ora 1 am închis PC-ul ca voiam să mă culc. Dimineață, când mă trezesc, ma uit pe YT, după intru pe samp. Stateam in HQ si se misca perfect, și când am ieșit afară doar în frame-drop-uri mergeam, NU puteam nici sa scriu, frame-drop-uri intr-una. Tin sa mentionez că am moduri extrem de low pe SAMP, cum ar fi GTA3.IMG low si Vegetatie OFF. Nu face așa doar pe SAMP, și pe alte jocuri, dar pe SAMP face cel mai rău. 
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este necesar.

Alte precizări: DOAR în jocuri face așa! în Browser se misca perfect, la fel și pe YouTube se misca extrem de bine, cu calitatea la videoclip-uri 1080p 60fps.

 

 

 Incearca un update la placa video.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.