Jump to content

Culori ciudate in SAMP.


Leonidas ToV

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Problema a intervenit dupa ce am instalat SampAddon in SAMP pentru a scapa de multe bugs in windows 10, cand bag jocul in bara si revin, imi arata ca un curcubeu pe ecran, multe culori amestecate intre ele. Am reinstalat driver la placa video, am sters, reinstalat tot, la fel.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu am, cand fac capturi de ecran se vede normal.

Alte precizări:Sper ca aveti solutii, la fel imi face chiar daca nu reinstalez Samp Addon.
Link to comment
Share on other sites

On 17.08.2017 at 7:31 PM, Heisenberg said:

 

Serios? O fi si asta un joc next gen si nu știm noi. Scoate SAMPaddon si gata

degeaba il scot, la fel imi face

 

On 17.08.2017 at 1:30 PM, clanin3 said:

Probabil placa video nu suporta grafica jocului. 

really nigga?!

Link to comment
Share on other sites

1. Incearca sa reinstalezi gta ul si samp ul si nu baga mod uri iar apoi incearca sa vezi daca mai face.

2.Daca inca iti face iti recomand driver booster 4.2 ai si key pe ytb

3.Reinstaleaza windows daca nu merge

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, TFG Rolland said:

Este de la SampAddon, mai exact de la meniu transparent.

Citesti ce a zis ? Ca si daca il reinstaleaza tot asa e

On 8/22/2017 at 11:19 PM, YuriStoica said:

1. Incearca sa reinstalezi gta ul si samp ul si nu baga mod uri iar apoi incearca sa vezi daca mai face.

Citeste ce a zis

 

Cum a zis TheCrack, e de la monitor tinand cont ca in SS arata normal

Link to comment
Share on other sites

lol, problema asta am avut-o si eu, dadeam esc si se facea ecranu roz. stergeti respectivul gta, si apoi il reinstalati din nou in alt folder si  asa am facut si mie mi a mers, nu luati moduri de la vechiul gta  luati din nou de pe site. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2017 at 9:32 AM, JoKeRExE said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Problema a intervenit dupa ce am instalat SampAddon in SAMP pentru a scapa de multe bugs in windows 10, cand bag jocul in bara si revin, imi arata ca un curcubeu pe ecran, multe culori amestecate intre ele. Am reinstalat driver la placa video, am sters, reinstalat tot, la fel.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu am, cand fac capturi de ecran se vede normal.

Alte precizări:Sper ca aveti solutii, la fel imi face chiar daca nu reinstalez Samp Addon.

Jokere, zi mi rezolutia exacta xxxx-yyyy-16 sau 32? cu ce se termina ? Am avut azi o problema la culori si am rezolvat o printr o setare. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, TerR PIMP said:

lol, problema asta am avut-o si eu, dadeam esc si se facea ecranu roz. stergeti respectivul gta, si apoi il reinstalati din nou in alt folder si  asa am facut si mie mi a mers, nu luati moduri de la vechiul gta  luati din nou de pe site. 

Multumesc, chiar a mers.

 

13 hours ago, YuriStoica said:

Jokere, zi mi rezolutia exacta xxxx-yyyy-16 sau 32? cu ce se termina ? Am avut azi o problema la culori si am rezolvat o printr o setare. 

1366x768x32

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MeesyNR1 LSPD said:

Așa am pățit și eu, dar după relog s-a rezolvat. Oricum cu ce te-ar deranja așa tare? :)))

A rezolvat problema, nu mai posta aiurea. Au trecut 48 de ore fara răspuns, topic închis.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.