Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Propunere Skin-uri respectiv [/trade]


r3nutzu

Recommended Posts

Hai salut ! Am revenit cu o alta propunere.. Se pare ca cea cu masinile premium n-a fost aprobata, trist nu? :( 

De data asta vreau sa fac o propunere care suna in urmatorul fel: Propun ca in tab-ul de [/trade] sa fie adaugat "Skins". Dar, sa se poata da doar cele Platinum sau ceva de genul (lasati un reply cu o idee aici). Spre exemplu: Eu am un cont pe care am 2 skin-uri platinum iar pe contul principal n-am nici unul si ca sa nu le cumpar iar as vrea sa le transfer. Sper ca va place ideea mea. Daaar, sa nu se poata vinde skinurile, doar sa le transferi gen pe 1$ sau ceva de genu. Lasati pareri cu reply aici.

Link to comment
Share on other sites

Ii sustin parerea lui, si as vrea să spun că este una foarte bună, o idee care imi place mult si mie, de ce? Păi am si eu pe un cont 4 skin-uri  Platinum, pe care le-am cumpărat, după care contul mi-a fost banat, iar după ce am luat unban, nu am mai vrut să joc pe el, iar 4kk (acele skin-uri) sunt pe acel cont. Si ar o idee foarte buna sa le poti transfera. Nu sa se vândă, dar, gen, valoarea lor prin /trade să fie de 1$, ca să nu fie vândute pentru a face profit de exemplu. Sper să aprobati acest lucru, 4kk pierduti.. nu e ceva incântător. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Pai daca il vei vinde cu 1$ nimeni nu-ti va vinde gen.. Daca se putea vinde fara o limita, poate ca unii aveau skin-uri pe care le vindeau cu 500k deci Clothes-urile ar fi dat faliment. Dar, daca se implementeaza, sa fie cu 1$ pentru ca asa nu-ti va vinde nimeni. 

Link to comment
Share on other sites

Naspa, e ca si cum te-ai vinde. :)) 

Asa ai vedea orice civil de level 3 cu skin de 1kk. :| 

 

D-asta s-au si lasat foarte multi jucatori, pentru ca acum, oricine isi permite un Infernus, iar la un moment dat te plictisesti, avand in vedere ca faci bani foarte rapid si nu prea mai ai ce face pe server.

 

D-asta eu nu imi doresc nici sa se bage faza cu imprumutul bancar. :| 

Link to comment
Share on other sites

Da.. eu cel putin fac bani greu :) nu sunt unul dintre aceia.. Dar ma gandeam ca la aceasta propunere na.. Nu stiu sa fie gen de la level 7 sa dai/primesti skin-uri sau ceva de genul in asa fel sa nu se abuzeze sau chestii..

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce vrea toata lumea sa faca bani din nimic. Ce scop mai are RPG-ul daca suneti toti bogati? Asta este cea mai mare nefericire a mea legata de B-zone.
Gandeste-te doar, intra cineva cu 4 conturi si face un quest pe toate 4 (presupunem ca e un quest la care se da un skin premium, cum au mai fost cateva). Acel player face 4kk plus ce mai primeste de la quest in 5-6 ore

Nu iti pare excesiv de mult?

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2017 at 2:44 PM, Raduku1sB4ck said:

Nu inteleg de ce vrea toata lumea sa faca bani din nimic. Ce scop mai are RPG-ul daca suneti toti bogati? Asta este cea mai mare nefericire a mea legata de B-zone.
Gandeste-te doar, intra cineva cu 4 conturi si face un quest pe toate 4 (presupunem ca e un quest la care se da un skin premium, cum au mai fost cateva). Acel player face 4kk plus ce mai primeste de la quest in 5-6 ore

Nu iti pare excesiv de mult?

 

Nu cred ca ai citit si a doua parte. Am spus chiar despre lucrul acesta, sa nu se poata face bani din skin-uri. Sa poata sa fie vandute pe gratis sau pe 1$. 

Link to comment
Share on other sites

  • robica locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.