Jump to content

Prezentare Tamasss


Calin
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Tamasss
- Prenume: Calin
- Varsta:15
- Locatia:Floresti, Cluj-Napoca
- Ocupatie: Un simplu elev 
- Jocul(rile) preferat(e): Cs 1.6, Dota 2
- Hobby-urile tale:Imi place sa joc fotbal cu prietenii in fata blocului 2-3 ore, tenis dar mai jocurile video
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Salutare, sunt Calin, un simplu baiat din localitatea Cluj-Napoca, baiat cu cei 7 ani de acasa care nu cauta bataie, anturaj si alte chestii, mereu is deschis la adevar, fiind mereu singur acasa imi place mult sa adminez servere de cs, avand 4 ani experienta din 2011-2015, apoi fiind plictisit de cs m-am lasat in 2015 si m-am reapucat acum la sfarsit-ul anului 2016, in acest timp jucand dota, dupa cum puteti vedea in poza de profil, avand un cont de 5k mmr pe care l-am vamdut, revenind la deacrierea mea personala, venind vorba de scoala, sunt un elev cat de cat bun, cu note modeste dar totusi care stie sa scrie corect, daca e sa mai ratez o cratima sau cv, de 2 ani intampin o vedere mai slabuta la ochi, cu aceasta chestie nu mai intru in discutii, cunostinte la materii care stiti bine ca in vacanta se duc dracu :))), in clasa, mereu eram batjocora baietilor datorita ", lasand la o parte scoala, locuiesc intr-un simplu bloc cu mama, tatal fiind plecat din tara de ani buni, iar mama fiind la servici de dimineata pana seara, chiar si fara ajutorul parintilor, am multe realizari facute doar de mine.Nu-s genul de persoana care-si bate joc de persoane, regulament si alte chestii dintr-o comunitate.Dupa acest Nickname, va puteti da seama ca is stelist in urma jucatorului Gabriel Tamas, care imi placea mult stil-ul lui de joc, eu fiind stelist si u-ist de copil mic, chiar nu ma intereseaza ce zic lumea despre aceste 2 echipe,"ca sunt slabe, n-au jucatori" etc, toti avem preferinte diferite.Sunt convins ca mai sunt chestii zis despre mine dar o sa inchid aceasta descriere aici.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?:Google
- Alte precizari?:Am observat si-n regulament ca prezentarile sunt facute doar de membrii noi, dupa cum puteti observa, contul este facut pe 17 decembrie 2016, creat in urma unui ban de pe un sv de cs 1.6, unde l-a sfarsit de luna ianuarie nu am mai jucat deloc in aceasta comunitate, revenind mai serios la sfarsit de iulie, am decis sa fac si eu o prezentare deoarece doresc ca mai multe persoane sa ma cunoasca asa cum sunt, cu defecte si fara, sa-mi fac prieteni noi poate si alte chestii de genu :))

Multumesc pt timpul acordat acestui topic cei care l-ati citit tot, si sanatate :)

 

Link to comment
Share on other sites

Welcome!

giphy.gif.98b7354864773f6e0ff58ce59fa757e1.gif

Edited by ITheEndeer
Link to comment
Share on other sites

  • Elix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.