Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Crissu


Crissu
 Share

Recommended Posts

În acest portofoliu voi posta avatare şi semnături pe care le poate folosi cine doreşte.

Nu voi folosi text decât pe lucrările din cereri.

Aştept părerile şi aprecierile voastre.

Enjoy!

 

VtgTAgE.png xOLk3Yb.png KDnoWEo.png 2TQL46h.png

 

s6khqd5.png HCHWYkR.png

 

gqn6bdw.png O8dAJW7.png

Link to comment
Share on other sites

Ai nişte lucrări de nota 10, îmi place foarte mult stilul tău de lucru, textul cât şi blur-ul pe care-l foloşti, aş dori şi eu dacă nu te superi fontul de la avaterele cu Kaneki si border-ul acesta  KTEfoa5.gif&key=f670e29ed19c8bd0f3916bd877244196037c55e084002220b99b47ab6014f1a8

Oricum, lucrările sunt excelente, te aştept cu o părere şi la portofoliul meu : https://forum.b-zone.ro/topic/383948-artwork-alin-s/

 

Edited by TL Smilee
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crissu said:

@Madalin AM

O să apară imagini cât mai diversificate.

 

eOrOyMd.jpg DBLJ23L.jpg i7445G7.jpg vaorqfM.jpg XhkFM5Y.jpg

 

5gve44j.jpg ckJx8YE.jpg ybj1fov.jpg WV18G5F.jpg SEfj5PM.jpg

 

Vreau și eu să fur rețeta pentru că n-am atât imaginație. ;;)

Vreau .psd prin PM, dacă nu.. ă.. n-am ce să-ți fac, dar găsesc eu. :))

 

Îmi place, serios, încearcă totuși.. și alte bordere, dacă înțelegi ce vreau să spun, mai diversifică un pic domeniul. :)

Link to comment
Share on other sites

Încerci să îmi "furi" lucrările. Am cel puţin 5 imagini în portofoliul meu. :-? =)))

Ca blur nu ai cum să mă iei, momentan nu e cine ştie ce că nu am mai lucrat de mult, dar am fost foarte renumit pe o comunitate mare în domeniul Design-ului.

Nu o lua în nume de rău, îmi plac lucrările tale, dar le-ar sta ceva mai bine cu un blur mai închis.

#KeepWorking

Edited by TLG Konny
Link to comment
Share on other sites

Felicitări.

 

Îmi plac lucrările tale, mai ales cele cu poze din natură.

 

Ţi-am oferit +1 la cele care-mi plac cel mai mult. :)

 

Te aştept cu o părere şi la portofoliul meu.

 

Succes în continuare.

Link to comment
Share on other sites

Quote

7. Topicurile vechi, în care nu s-a postat mai bine de 7 zile, vor fi închise. În caz că membrul care a creat inițial topicul va dori deschiderea lui, aceasta se va realiza prin trimiterea unui PM designerilor comunitătii.

 

Link to comment
Share on other sites

  • LEWA locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.