Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cerere - Elix - Userbar


Elix
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: Elix
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Userbar
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu):  AICI
  • Imagine (obligatoriu pentru semnatura): Imaginea pe care am sa o ofer, este un exemplu de inspiratie. Imagine exemplu, Aici aveti Logo Elix pentru al pune in partea stanga a barei de informatii
  • Tema (In caz ca nu exista o imagine, exemple teme: Alb&Negru, Flori, Păduri, Galaxie, Natură, Animale, Planete, Portrete, Zăpadă, Stele, Răsărit, Apus, Gaming, Celebrități, Modă, Muzică, Mâncare, Anime, Actori, Tehnologie, Călătorii): Bara .PNG informativa
  • Text: Vreau 2'a bare, una cu textul Informații TeamSpeak3 si una cu textul Informații Radio B-Zone
  • Dimensiuni: Ambele bare sa aiba aceas dimensiune.... Dimensiunea nu o stiu sigur insa sa nu fie egagerat de groasa sau mare... Apreciati voi cam cat este necesar.
  • Alte precizari: Berele sunt pentru profilul meu de forum, vreau sa inlocuiesc testele de la spoilere... Profil @Elix... Va multumesc.
Link to comment
Share on other sites

@Rowyy, nici unul din voi nu at reușit să aduceți creația la nivelul la care il vroiam eu...Încercați sa il faceți fara majuscule si sa fie transparent. 

 

+1 pentru efort totuși. 

 

Mai aștept totuși ceva lucrări. 

Edited by Elix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.