Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

 

image.thumb.png.cbc4ef6938717e2f04b64094c86d90ef.png

- Vrei sa fii unul dintre testerii factiunii?  -

 

 

Cerințe:

Minim rank 4

- Minim 2 ore petrecut pe joc

- Cunostinte medii de limba engleza

- Cunostinte medii ale intregului regulament

Comportament decent si seriozitate

- Activitate / implicare in joc dar si pe forum

 

* Sanctiunile grave pot fi un minus

* In cazul in care sunt mai multe aplicatii decat este nevoie ne rezervam dreptul de a va respinge pentru lipsa de locuri.

* Nu uitati ca sunteti obligati sa postati evidenta testului in 48h de la sustinerea acestuia, indiferent daca primiti raspunsul final de la lider sau nu.

 

Daca indepliniti cerintele de mai sus puteti aplica dupa urmatorul model:

- Nume:

- Rank:

- Doresc funcita pentru ca:

- Alte precizări:

 

 

English

- Help the faction become a tester!

 

- *Requirements:

- Minimum rank 4 

-Minimum 2 hours spent on the game 

-Average knowledge of English 

-Average knowledge of the whole regulation 

-Decent behavior and seriousness

- Activity / involvement in the game but also on the forum

 

If you think that you meet nall the requirements you can apply with this model:

- Name: 

- Rank: 

- I want this function becouse: 

- Other specifications:

Edited by BAWZ
Editare topic
Link to comment
Share on other sites

* Nume: JoKeR.ExE

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): JoKeR.ExE.png

* De ce dorești această funcție?: Pai in primul rand doresc sa aplic ca tester din dorinta de a da teste, imi place sa dau teste, poate la unii nu le place, dar mie chiar imi place sa dau teste. In acelasi timp doresc sa am si eu un rol mai "important" daca ii pot spune asa, sa fac si eu ceva pentru aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Minime, nu stiu la perfectie.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, o sa ajut cat de mult pot eu, am mai fost tester si in Paramedics respectiv LS Taxi, unde am dat si cate 6 teste la o recrutare. https://imgur.com/a/G0uRg . Sunt calm si am rabdare cu fiecare tester in parte, ii explic unde a gresit dupa ce a dat raspunsul si mergem mai departe. 

* Alte precizări: Multumesc. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: [TL]S3ba

* Rank: Lieutenant

* Bară RPG (cea mică): S3BA.png

* De ce dorești această funcție?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece sunt vechi pe aceasta comunitate , detin destule cunostinte si destul experienta ca tester incat sa ma descurc cu aceasta functie. In plus lucrez ca Operator PC in fiecare zi intre orele 10:00 - 22:00 ceea ce imi permite ca in acest interval orar sa fiu online pe joc. 

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Cat de cat

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:  Desigur. Am mai fost tester in Las Venturas School Instructors cu acest cont.

* Alte precizări: Va pwp.

 
Link to comment
Share on other sites

* Nume: [TL]HUBLOT.SEFUHOTILOR

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): HUBLOT.SEFUHOTILOR.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa dau teste pentru a ajuta cat mai mult pe cei acceptati in factiune, stiu regulamentul acestei factiuni foarte bine, am 120 de zile aici si este o functie pe care mi-o doresc de cand am primit rank 4. Consider ca sunt pregatit si ca voi face o fata frumoasa daca voi fi acceptat in echipa de testeri a factiunii Los Santos Police Department.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Pot spune bine spre foarte bine.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Cu siguranta ii pot ajuta, am fost tester si in SF Taxi unde am dat numeroase teste, chiar nu le mai stiu numarul sa fiu sincer si aproape toti candidatii mi-au spus ca rabdarea de care dau dovada este una foarte rara. Asa sunt si in realitate, incerc sa ascult cat mai mult pe cei din jur si sa le ofer mai multe sanse chiar daca aceastia mi-au gresit sau au spus ceva gresit.

* Alte precizări: Iti multumesc mult, sper sa-mi oferi aceasta sansa!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: SPeYs.

* Rank: 4 

* Bară RPG (cea mică):  SPeYs..png

* De ce dorești această funcție?:  Doresc sa dau si eu teste cu noii recruti.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Daca e nevoie pot sustine testul si in engleza.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Imi pot permite sa fiu activ cand sunt candidati pentru a-i putea ajuta cu testul.

* Alte precizări:  Sunt disponibil in general dupa ora 20:00

Link to comment
Share on other sites

@SPeYs Aplicatie Respinsa , nu detii minim 100 de posturi pe forum 

@Seba49 Aplicatie Respinsa , nu detii minim 100 de posturi pe forum

@JoKeRExE Aplicatie Acceptata. Felicitari tocmai ai devenit tester al Los Santos Police Departament

@TL HUBLOT LeGenD Aplicatie Respinsa , activitate slaba.

 

PS: Aceste raspunsuri nu au fost dupa alegerea mea m-am uitat la activitatea voastra in aceasta luna , la orele jucate , vechimea in factiune. Nu trebuie sa va supere mai sunt si alte ocazii.

Link to comment
Share on other sites

* Nume: [TL]HUBLOT.SEFUHOTILOR

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): HUBLOT.SEFUHOTILOR.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa dau teste pentru a ajuta cat mai mult pe cei acceptati in factiune, stiu regulamentul acestei factiuni foarte bine, am aproape 130 de zile aici si este o functie pe care mi-o doresc de cand am primit rank 4. Consider ca sunt pregatit si ca voi face o fata frumoasa daca voi fi acceptat in echipa de testeri a factiunii Los Santos Police Department.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Pot spune bine spre foarte bine.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Cu siguranta ii pot ajuta, am fost tester si in SF Taxi unde am dat numeroase teste, chiar nu le mai stiu numarul sa fiu sincer si aproape toti candidatii mi-au spus ca rabdarea de care dau dovada este una foarte rara. Asa sunt si in realitate, incerc sa ascult cat mai mult pe cei din jur si sa le ofer mai multe sanse chiar daca aceastia mi-au gresit sau au spus ceva gresit.

* Alte precizări: Iti multumesc mult, sper sa-mi oferi aceasta sansa!

Edited by TL HUBLOT LeGenD
Link to comment
Share on other sites

[TL]HUBLOT.SEFUHOTILOR ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.
                                                                                                                                        
LSPD recrutează încă 3 testeri, înainte de a aplica asiguraţi-vă că aţi citit primul post al acestui topic.
Link to comment
Share on other sites

* Nume: [TL]Smilee

* Rank: Lieutenant (4)

* Bară RPG (cea mică): Smilee.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc această funcţie deoarece îmi place să ajut canditaţii pentru a intra în facţiune cât şi facţiunea în sine, normal ca testele vor fi serioase, adică nu voi trece cu vederea pentru o greşeala mai gravă dacă pot spune aşa, mai doresc această funcţie de tester deoarece consider că sunt pregătit şi că am mai fost tester şi in altă facţiune, ştiu ce-am de făcut.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Nu sunt expert la engleză dar am cunoştinţele de bază.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sigur că da, de asta doresc să fiu tester.

* Alte precizări: Baftă

Edited by Smilee Legend
Link to comment
Share on other sites

* Nume: Chad

* Rank: Lieutenant (4)

* Bară RPG (cea mică): Chad.png

* De ce dorești această funcție?: Imi doresc sa leg o prietenie cu multe persoane, sunt o persoana serioasa si ambitioasa, imi doresc sa fiu tester deoarece n-am mai avut aceasta functie niciodata si as vrea sa dau tot ce pot, prima data, sa las o impresie buna si sa nu dezamagesc. 

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Aici nu stiu daca pot spune da sau nu. Cunosc baza acestei limbi, cuvintele de baza si stiu sa ma descurc si sa raspund. 

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: In opinia mea, da. Consider eu ca sunt o persoana serioasa, imi place sa respect regulile dar si sa ajut. M-as putea numi "testerul perfect" doar prin simplul fapt ca sunt o persoana ambitioasa, doar sa ma implic foarte mult, doar ca persoana pe care o initiez sa fie ajutata de mine. Daca respectiva intra in factiune si are nevoie de ajutor, as vrea sa fiu eu cel care o poate ajuta. 

* Alte precizări: Sper sa mi se acorde o sansa.

Link to comment
Share on other sites

[TL]Smilee ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

Chad[S4F] ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

LSPD recrutează încă 2 testeri, înainte de a aplica asiguraţi-vă că aţi citit primul post al acestui topic.

Edited by WediN Legend
Link to comment
Share on other sites

* Nume: BogdanJr11

* Rank: Lieutenant (4)

* Bară RPG (cea mică): BogdanJr11.png 

* De ce dorești această funcție?: Imi doresc aceasta functie deoarece imi place sa cunosc oameni,vreau sa am si eu o functie in aceasta minunata factiune.Un alt motiv pentru care as vrea sa devin tester este ca pana acum nu am mai avut aceasta functie si as dori sa o incerc.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Cat de cat.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Eu consider ca da,deoarece sunt o persoana activa,serioasa, imi place sa colaborez si sa ma implic foarte mult in factiune.

* Alte precizări: Sper sa detin si eu aceasta minunata functie! 

Link to comment
Share on other sites

BogdanJr11[DeV] ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

LSPD recrutează încă 2 testeri, înainte de a aplica asiguraţi-vă că aţi citit primul post al acestui topic si ca îndepliniţi cerinţele minime.

Link to comment
Share on other sites

Sloturile au fost micşorate. Din acest moment aplicaţiile sunt închise!
                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
Link to comment
Share on other sites

* Nume: Snowye

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): Snowye.png 

* De ce dorești această funcție?: Pentru a ajuta facțiunea cu noii recruți ce au un număr semnificativ de fiecare dată, pentru a vedea cum este viața de tester într-un departament, plus cred că mă voi descurca destul de bine, știu despre ce este vorba deja. 

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur. Acesta este și motivul pentru care aplic pentru acestă funcție. Vreau ca lspd să aibă membrii pregătiți și activi. 

* Alte precizări: Mulțumesc. 

Link to comment
Share on other sites

@Snowye DeV ai fost acceptata. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.
                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
 
Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

* Nume: ..eDy..

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): ..eDy...png

* De ce dorești această funcție?: Imi doresc aceasta functie deoarece imi place sa  fac conversatii cu alte persoane si vreau ca in LsPd sa intre cei mai pregatiti candidati.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: cat de cat.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:  Vreau ca toti care intra in LsPd sa aiba cunostinte medi din regulamentul LsPd.

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@eDy DeV ai fost acceptata. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.
                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
Link to comment
Share on other sites

* Nume: Ovy[Legend]

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică):   "]Ovy[LEGEND.png] 

* De ce dorești această funcție?: Vreau sa detin aceasta functie deoarece nu am avut niciodata parte de aceasta.Sper ca ma voi descurca destul de bine .

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Asa si asa.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur,am timp foarte mult si pot da multe teste.

* Alte precizări:Multumesc!

Edited by Ovy Legend
Bug la forum,nu-mi merge bara cea mica cand bag acel cod.
Link to comment
Share on other sites

* Nume: SenZaTioN.

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): SenZaTioN..png

* De ce dorești această funcție?: Pentru a recruta cat mai multi membri in aceasta factiune , sa vad ca fiecare membru care este testat de mine stie foarte bine regulamentul si vreau sa conversez mult cu candidatii.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Am asa si asa.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da , pot.

* Alte precizări: Multumesc pentru citire si toate cele bune.

Edited by SenZaTioNN
Link to comment
Share on other sites

@Ovy Legend ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.
@SenZaTioNN ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.
                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.