Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

* Nume:RoByTuu[Legend]

* Rank:Captain (5)

* Bară RPG (cea mică): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/RoByTuu[Legend]

* De ce dorești această funcție?:In primul rand imi doresc sa ajung tester, in al doilea rand imi place foarte mult sa dau teste cu candidatii, de aceea imi doresc foarte mult aceasta functie.

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Stiu cat de cat, dar nu la perfectie, dar stiu in cat sa ma inteleg cu cineva.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Cu siguranta.

* Alte precizări:Nimic, multumesc pentru timpul acordat.

Edited by RoByTuu Legend
Link to comment
Share on other sites

@RoByTuu Legend ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
Link to comment
Share on other sites

* Nume: Sanderson[AmPile]

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mica) : "]Sanderson[AmPile.png]

* De ce dorești această funcție?:Am mai fost testar si imi place sa detin aceasta functie vreau sa fiu de ajutor acestui departament 

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Inteleg in mare parte dar nu chiar la perfectie..

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Normal sunt o persoana calma si stiu cum sa fac sa scot ce e mai bun din candidat 

* Alte precizări : Nu mai am nimic de adaugat sper sa primesc aceasta functie .

Edited by TOV Sanderson
Link to comment
Share on other sites

@TOV Sanderson ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@North valeriu12 ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!
Link to comment
Share on other sites

* Nume: AleXe22

* Rank: LSPD Lieutenant (4)

* Bară RPG (cea mică): AleXe22.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin functia de tester pentru a ajuta factiunea si a testa noii ofiteri urmand sa intre doar cei care stiu regulamentul.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, am.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, desigur. Am mai fost tester si stiu cum trebuie sa procedez cu un candidat.

* Alte precizări: Sper sa nu va dezamagesc. 

Link to comment
Share on other sites

* Nume:Razvan_Knk.

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică): Razvan_knk..png

* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie deoarece imi place mult sa testez candidatii si cunostintele lor legate de acest departament cat si de regulamentul server-ului.

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Yes.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da , o sa ii ajut si o sa ii invat cum sa fie un model in factiune.

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@iSwitcH OLC ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@TL AleXe22 ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

                                                                                                                                        
LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

 

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Archie.

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică): Archie..png

* De ce dorești această funcție?: A devenit monoton să mă duc doar după wanted, a venit momentul să fac si ceva nou in acestă factiune, acest lucru' fiind funcția de tester.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Mulțumesc pentru timpul acordat!

 

Edited by Archie ToVarasu
Link to comment
Share on other sites

 Nume: Fox.

* Rank: 4 

* Bară RPG (cea mică): Fox..png

* De ce dorești această funcție?:Doresc sa ajut cat mai mult aceasta factiune,am rabdare cu candidatii,nu imi descarc nervii pe ei.Stiu ce inseamna aceasta functie deoarece am mai fost si

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da,am.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Desigur.

* Alte precizări: Iti multumesc pentru atentia acordata.Iti urez un Paste fericit!

Edited by Fox Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume: LaaBiDi

* Rank: 4 

* Bară RPG (cea mică):  LaaBiDi.png

* De ce dorești această funcție?:Well, i cant enjoy my rank 4 without using the /ft command and test some people, there is not an english tester.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Ya

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Am sure.

* Alte precizări: Am waiting for your answer, i can test the romanian too because i can speak medium poor this language.

Link to comment
Share on other sites

* Name: Rekcan

* Rank: 4

* RPG bar (small): Rekcan.png

* Why do you want this function?: Beign tester is taking part in lspd leadership, i want to help our leadership successfully and equally take tests to candidates to complete my work as a lieutment .

* Do you speak english fluently?: Yup

* Do you think you can help us with the candidates?: Of course

* Other specifications: Waiting for your answer , pwp 

Edited by RekcanGLOBAL
Link to comment
Share on other sites

 Nume:DedWen

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică):DedWen.png

* De ce dorești această funcție?:Am atins puctul minim pentru a aplica in aceasta functie de-a ce imi doresc de mult si stiu ca ma voi descurca cu aceasta functie deoarece as fi foarte calm cu candidatii as stii sa le explic unde au gresit si nu m-as enerva pe iei ca au gresit etc. Imi mai doresc aceasta functie deoarece a devenit monoton sa tot merg dupa wanted si vreau sa incerc ceva nou.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Of course I have English knowledge my writing and speaking are at the highest level as I've been going to school in England  since 2011.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur ca da

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat. Multa bafta tuturor si o zi buna de asemenea.

Edited by DedWen LEGEND
Link to comment
Share on other sites

@Archie ToVarasu ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@Fox Legend ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@RekcanGLOBAL  you were accepted. Great attention to the forum, you will be added soon in a PM.

@LaaBiDi you were accepted. Great attention to the forum, you will be added soon in a PM.

                                                                                                                                        

LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

 

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

 Nume: FLANe

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică):FLANe.png 

* De ce dorești această funcție?: Vreau sa detin functia de tester, deoarece as dorii ca in aceasta faciune sa intre membrii cat mai capabil de LSPD si sa nu intre orice noob pentru a trage factiunea in jos, iar un alt motiv ar fi ca imi place munca depusa de TESTER si pot sa dau cat mai multe teste.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Of course,I have.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sunt sigur ca o sa pot.

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat, bafta !

Link to comment
Share on other sites

@FLANe ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

                                                                                                                                        

LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

Nume:DedWen

* Rank:5

* Bară RPG (cea mică):.DedWen.png

* De ce dorești această funcție?:Doresc sa obtin aceasta functie de tester deoarece imi place foarte mult sa dau teste cu candidatii si sa intre mebrii capabili de lspd si un alt motiv sa mai fac si alt ceva nou in aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur ca da

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat. Multa bafta tuturor si o zi buna de asemenea.

Edited by DedWen Legend
Link to comment
Share on other sites

* Nume: [uN]Costinn[]
* Rank: 4
* Bară RPG (cea mică): Nu merge din cauza parantezelor din numele meu... https://imgur.com/a/8QRRMg5

* De ce dorești această funcție?: Doresc această funcție pentru că vreau că orice jucător care intră în LSPD să fie pregătit teoretic cât și practic.    
* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da.
* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Sunt sigur.
* Alte precizări: O seară faină  .

Edited by C o s t i n n
Link to comment
Share on other sites

* Nume: DarkBlood

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): https://imgur.com/a/I4090Tc

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin aceasta functie deoarece  vreau sa ajut candidatii pregatiti sa intre in acest departament .

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes , i have .

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da , va pot ajuta cu candidatii .

* Alte precizări: Bafta !

Edited by Darkblood
Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.