Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

 Nume: iMarius

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): revin cu edit 

* De ce dorești această funcție?: Doresc această funcție pt că pur și simplu doresc sa testez noii candidati

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes ,

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da , va pot ajuta cu candidatii .

* Alte precizări: mulțumesc 

Link to comment
Share on other sites

@C o s t i n n ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@DedWen Legend ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@Darkblood ai fost respins.Nu ai 100 de postari pe forum.

@iMarius VODA ai fost repins.Aplicatia ta nu a fost convigatoare.

                                                                                                                                        

LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

* Nume:Gab[R]ieLL.

* Rank:5

* Bară RPG (cea mică):ieLL."]Gab[RieLL..png]

* De ce dorești această funcție?:Pentru a testa noii candidati.

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Da

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Da, desigur.

* Alte precizări:Bafta.

 
Link to comment
Share on other sites

Nume: DarkBlood

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): https://imgur.com/a/I4090Tc

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin aceasta functie deoarece  vreau sa ajut candidatii pregatiti sa intre in acest departament .

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes , i have .

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da , va pot ajuta cu candidatii .

* Alte precizări: Bafta !

Link to comment
Share on other sites

* Nume: StefyTalenT

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): StefyTalenT.png

* De ce dorești această funcție?: Doresc aceasta functie pentru a testa noii candidati care vor fii acceptati si pentru ca este o functie foarte serioasa si placuta. Functia de Tester asigur ca candidatii sa stie regulamentul inainte de a intra intr-o factiune iar aceasta functie o voi trata cu atare.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, I can speak English very well

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: -

Edited by StefyTalenT
Completare
Link to comment
Share on other sites

@iMarius ToV ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@Darkblood ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@TL GabRieLL ai fost respins.Nu ai 100 de postari pe forum.

@StefyTalenT ai fost respins.Inca nu esti pregatit pentru tester.

                                                                                                                                        

LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: StefyTalenT

* Rank: 4 

* Bară RPG (cea mică): StefyTalenT.png

* De ce dorești această funcție?:  Doresc aceasta functie pentru a testa noii candidati care vor fii acceptati si pentru ca este o functie foarte serioasa si placuta. Functia de Tester asigur ca candidatii sa stie regulamentul inainte de a intra intr-o factiune iar aceasta functie o voi trata cu atare.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, I speak very well English.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Mersi pentru timpul acordat si sper sa-mi acorzi o sansa.

Link to comment
Share on other sites

* Nume: DarkBlood

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): https://imgur.com/a/I4090Tc

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa detin aceasta functie deoarece  vreau sa ajut candidatii pregatiti sa intre in acest departament .

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes , i have .

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da , va pot ajuta cu candidatii .

* Alte precizări: Bafta !

Edited by Darkblood
Link to comment
Share on other sites

 @Darkblood ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@StefyTalenT ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

                                                                                                                                        

LSPD nu recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

* Name:TyLenoL

* Rank:4

* RPG bar (small):: Tylenol.png

* Why do you want this function?: I want to help English players join LSPD, under strict rules ofcourse

* Do you speak english fluently?: YES!

* Do you think you can help us with the candidates?: I have alot of time in LSPD good and bad and i think its time to help you carry the weight of LSPD.

* Other specifications: i Would like to test only English players as i dont speak Romaining very well, so i will be the english tester!

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Biz.[ZEW]

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): Biz..png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece doresc sa ajut jucatorii noi sa intre in factiune, fiind in acelasi timp sigur ca sunt pregatiti si cunosc regulamentul indeajuns de bine.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da, cunosc foarte bine limba engleza (in liceu am fost pe profil intensiv)

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da, pot ajuta cu candidatii, de asemenea pot sustine teste cu candidatii straini.

* Alte precizări: Stiu ca sunt foarte proaspat rank 4, dar cred ca sunt pregatit, deoarece nu facut avut greseli majore de cand sunt in factiune.

Link to comment
Share on other sites

* Nume: Vlt.[Tov]

* Rank: 5

* Bară RPG (cea mică): VLT..png

* De ce dorești această funcție?:Vreau sa vin iar pe baricade

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Da

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Da 

* Alte precizări: Vlt. returns

Edited by Us Vlt
Link to comment
Share on other sites

@TylenoL you were accepted. Pay attention to the forum, you will be added soon in a PM.

@Vlt Tov ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM.

@ZEW Biz ai fost respins. Încearcă să îți îmbunătățești activitatea lunară, și revino cu o aplicație.

                                                                                                                                                                   

LSPD nu mai recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

 Name:TyLenoL

* Rank:5

* RPG bar (small):: Tylenol.png

* Why do you want this function?: I want to help English players join LSPD, under strict rules ofcourse

* Do you speak english fluently?: YES!

* Do you think you can help us with the candidates?: I have alot of time in LSPD good and bad and i think its time to help you carry the weight of LSPD.

* Other specifications: i left because of holidays now im back.

i Would like to test only English.

Edited by TylenoL
Rank
Link to comment
Share on other sites

* Nume: DerecK.KIA

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): DerecK.KIA.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, pentru a face impreuna o treaba minunata, dar bineinteles, DOAR cei care stiu cu ce se bazeaza Los Santos Police Departament

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, lucrez in domeniul hotelier, zilnic comunic cu straini in limba engleza.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc frumos, seara buna!

 

Link to comment
Share on other sites

* Nume: BogdyPlays

* Rank: 4

* Bară RPG (cea mică): BogdyPlays.png

* De ce dorești această funcție?: Deoarece vreau sa descopar si latura aceasta din LSPD, imi doresc sa ajut canditatii noi sa intre in familia noastra, pentru a intra in LSPD, trebuie sa fii destul de capabil, trebuie sa cunosti regulamentul, cred ca vom putea scapa de acesti "TESTERI" care vand test log-ul pe o anumita suma de bani, mi se pare un lucru destul de jenant, poti invata extrem de usor cateva notiuni, daca tot vrei sa treci, invata. Consider ca sunt un om care va putea ajuta aceasta factiune.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Desigur, am fost si in factiunea LSSI unde puteam comunica doar in limba engleza pentru a ma intelege cu ceilalti colegi.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur.

* Alte precizări: Multumesc frumos, seara buna!

Edited by BogdyPlays
Link to comment
Share on other sites

* Nume:[TL]HolidayTM

* Rank:4

* Bară RPG (cea mică):HolidayTM.png

* De ce dorești această funcție?:Păi îmi doresc această funcţie deoarece, mi-ar face plăcere să fac parte din echipa voastră de testeri, mi-ar place să dau teste cu viitorii candidaţi, asta îmi doresc de foarte mult timp, am avut şansa de a fi tester în LVSI a fost o experienţă foarte bună din care am învăţat ceva bun, de când am luat rank 4 aici căutam să aplic ca tester dar aplicaţiile erau închise şi am zis că dacă acum am şansa măcar să încerc, pot face faţă destul de uşor chiar daca este o responsabilitate destul de mare eu zic că aş putea fi capabil pentru această funcţie.

* Ai cunoștințe de limba engleză?:Desigur.

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?:Cu siguranţă.

* Alte precizări:Mulţumesc frumos, o zi bună! 

Link to comment
Share on other sites

@TylenoL you have been rejected. We need a serious person, who will do their job. You have lost your chance, because you retired too soon.

@BogdyPlays ai fost respins. Nu deții numărul minim de post-uri pe forum, verifică prima pagină a acestui topic pentru a vedea cerințele.

@DerecK KIA VODA ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM. Îți recomandăm să citești încă odată regulamentul!

@Holiday ai fost acceptat. Atenţie mare la forum, vei fi adăugat curând într-un PM. Îți recomandăm să citești încă odată regulamentul!

                                                                                                                                                                                                                                        

LSPD nu mai recrutează. Aplicaţiile sunt închise!

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.