Jump to content

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

- Name: [J]ame.REWiND

- Rank: Captain (5)

- I'm working for: I want to be a tester because i really like to help LSPD, as tester position i will try to do a good test to the accepted candidates, and make sure that only the perfect players who can enter to LSPD. i'm active and experienced member, so i make my best to be more helpful at all the ways, i like to have responsabilitys like this. and if i apply here make sure i would do great.

- Other specifications: Thank you !

Edited by Jame
Link to comment
Share on other sites

Nume:Matei002

- Rank:5

- Doresc functia pentru ca:Imi doresc foarte mult sa ajut factiunea cat mai mult posibil.De asemenea este o noua latura a factiunii pe care nu am descoperit-o si mi-ar face mare placere sa o experimentez.Sunt o persoana responsabila si serioasa si consider ca nu voi da gres in aceasta functie.Vreau sa ma fac util , iar aceasta functie m-ar putea ajuta in acest scop.

- Alte precizări:Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

@Jame ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@Matei002 ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

 

 

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

Nume: KaRa

* Rank: 4

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa fiu tester deoarece vreau sa testez candidatii si sa vad cat poate si cat de bine pregatit este un candidat si daca isi merita locul in factiune, cu alte cuvinte vreau ca in LSPD sa intre cei mai pregatiti candidati.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat !

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, KaRa South said:

Nume: KaRa

* Rank: 4

* De ce dorești această funcție?: Doresc sa fiu tester deoarece vreau sa testez candidatii si sa vad cat poate si cat de bine pregatit este un candidat si daca isi merita locul in factiune, cu alte cuvinte vreau ca in LSPD sa intre cei mai pregatiti candidati.

* Ai cunoștințe de limba engleză?: Yes, of course

* Crezi că ne poți ajuta cu candidații?: Desigur

* Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat !

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

Nume: Doo

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca: Imi place sa testez jucatorii noi, sa vad cat de bine se descurca si sa ajut factiunea prin aceasta functie de Tester. In primul rand, vreau sa arat liderului ca detine un Tester activ si capabil sa dea un test cu un candidat. In al doilea rand, a fi Tester nu inseamna sa dai test cu un candidat si sa-l treci sau sa-l respingi, a fi Tester inseamna sa-i explici candidatului ceea ce a gresit fara a te enerva, asta in timpul testului.  Ca Tester, trebuie sa fi implicat si sa ajuti conducerea factiunii cand este nevoie de noi candidati. Sunt o persoana care nu se enerveaza foarte rapid, ceea ce ma face sa cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie, si nu numai acest lucru ma face sa cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie, activitatea si dorinta de a ajuta factiunea. 

- Alte precizări: Multumesc ca mi-ati citit aplicatia pentru Tester si sper sa-mi acordati inca o sansa.

 

 

 

 

 

 

Doo.png

Edited by Doo
Link to comment
Share on other sites

 Nume: KaRa

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca: Imi doresc foarte mult sa ajut factiunea cat mai mult posibil.De asemenea este o noua latura a factiunii pe care nu am descoperit-o si mi-ar face mare placere sa o experimentez.Sunt o persoana responsabila si serioasa si consider ca nu voi da gres in aceasta functie.Vreau sa ma fac util , iar aceasta functie m-ar putea ajuta in acest scop.

- Alte precizări: Multumesc pentru atentia acordata citirii aplicatiei mele.

Edited by KaRa South
Link to comment
Share on other sites

Nume: Jomes

- Rank: 4

- Doresc functia pentru ca: Vreau sa ma implic in aceasta factiune, nu doar sa fac un raport si atat.  Consider ca ma voi descurca destul de bine cu aceasta functie, am am avut aceasta functie si in alte factiunii si m-am descurcat. 

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

@Doo ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

@KaRa South Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare

@Jomes ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

 

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

- Nume: ChicagoFD

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Vreau sa testez candidatii, sa vad cine ar merita sa intre in aceasta minunata factiune. As dorii sa am o functie cat de cat in aceasta factiune, ca sa usurez munca celor de sus. Mai pe scurt, deoarece vreau sa ajut LSPD cu candidati de nota 10 si sa usurez munca celorlalti, reducand numarul de teste date.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Berlin

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece as dori sa experimentez si aceasta parte a factiunii pentru a acumula mai multa experienta cu privire la regulamentul intern si de a ma implica mai mult in ceea ce inseamna LSPD. De asemnea, as dori sa mai adaug faptul ca functia de tester reprezinta o responsabilitate si o provocare destul de mare pentru mine, fiind un alt argument pentru care imi doresc sa devin tester.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@ChicagoFD ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul

@Berlin Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare, nu ai minim 50 de posturi pe forum

@Gabihard ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul.

 

|------------------------------------------LSPD recruteaza un tester!----------------------------------------------|

 

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume: KaRa

- Rank: 5

- Doresc functia pentru ca: Imi doresc foarte mult sa ajut factiunea cat mai mult posibil.De asemenea este o noua latura a factiunii pe care nu am descoperit-o si mi-ar face mare placere sa o experimentez.Sunt o persoana responsabila si serioasa si consider ca nu voi da gres in aceasta functie.Vreau sa ma fac util , iar aceasta functie m-ar putea ajuta in acest scop.

- Alte precizări: Multumesc pentru atentia acordata citirii aplicatiei mele.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Berlin

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Deoarece as dori sa experimentez si aceasta parte a factiunii pentru a acumula mai multa experienta cu privire la regulamentul intern si de a ma implica mai mult in ceea ce inseamna LSPD. De asemnea, as dori sa mai adaug faptul ca functia de tester reprezinta o responsabilitate si o provocare destul de mare pentru mine, fiind un alt argument pentru care imi doresc sa devin tester.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

@KaRa South ai fost acceptat. Vei fi adaugat intr-un pm foarte curand, pana atunci mai repeta regulamentul

@Berlin Imi pare rau dar raspunsul meu este negativ, te rog sa incerci din nou data viitoare, nu ai minim 50 de posturi pe forum

 

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

Edited by bogdanila
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Jiuu

- Rank: Captain (5)

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta functie deoarece am mai fost tester, mi-a placut mult chit ca nu am fost pentru mult timp, insa au aparut niste probleme. Doresc sa ajut factiunea cu inca un tester, si mereu mi-a placut aceasta idee, de a da testul cu cineva si sa il vezi cum evolueaza in factiune si, poate chiar te intrece.

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

|------------------------------------------LSPD nu mai recruteaza. Cererile sunt inchise!----------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

Nume:Catana.

Rank:4

Doresc functia pentru ca:Doresc aceasta functie pentru ca in trecut (2017) am mai fost tester tot in aceasta factiune si mi-a placut foarte mult .Plus ca imi doresc sa dau test cu cineva si sa vad cum evolueaza respectivul asta daca merita sa intre in aceasta factiune.

Alte precizari: Pupic si multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Catana said:

Nume:Catana.

Rank:4

Doresc functia pentru ca:Doresc aceasta functie pentru ca in trecut (2017) am mai fost tester tot in aceasta factiune si mi-a placut foarte mult .Plus ca imi doresc sa dau test cu cineva si sa vad cum evolueaza respectivul asta daca merita sa intre in aceasta factiune.

Alte precizari: Pupic si multumesc pentru timpul acordat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Pikovit changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
  • Hard locked this topic
  • Hard unlocked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic
  • Hard unlocked and locked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.