Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]


GigGs11 Legend
 Share

Recommended Posts

On 5/6/2023 at 11:27 PM, WallyMorningStar said:

Nume:  Wally

- Rank:4

- Doresc funcita pentru ca: Helping the faction.

- Alte precizări: Nope

Acceptat! Maine va trebui sa vorbim cateva aspecte si dupa vei primi functia.

Link to comment
Share on other sites

  • Hard changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]
On 6/10/2023 at 3:53 PM, Dracus said:

 Nume: Dracus

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc sa ajut factiunea!

- Alte precizări: Multumesc

 

On 6/10/2023 at 3:57 PM, Bogdan.I said:

Nume: Bogdan.I

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: vreau sa ajut la recrutarea candidatilor.

- Alte precizări: -

Sunteți acceptați drept testeri, urmează sa va instruim si apoi sa mearga treaba

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gxmarius said:

Nume:  gxmarius

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Ajut factiunea dar si playerii noi care vor sa intre in LSPD

- Alte precizări: Multumesc.

Acceptat, Da-mi @ pe grupul de Discord!

Link to comment
Share on other sites

  • Hard changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]

Nume: [eB][Mr]Denis221

Rank: (4) LSPD Lieutenant

Doresc funcția deoarece: Doresc această funcție deoarece LSPD este facțiunea mea de suflet , în care am trăit foarte multe amintiri plăcute , în care mi -am făcut o grămadă de prieteni, mulți dintre ei cu care am dat și teste , este plăcerea mea să ajut această facțiune cum pot, iar în momentul de față pot să ajut cu un tester cu experiență care are vechime în acest departament.

Alte precizări : Mulțumesc frumos, sper să primesc această funcție , multă stimă și respect.

Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2023 at 9:41 PM, MrDenis221 said:

Nume: [eB][Mr]Denis221

Rank: (4) LSPD Lieutenant

Doresc funcția deoarece: Doresc această funcție deoarece LSPD este facțiunea mea de suflet , în care am trăit foarte multe amintiri plăcute , în care mi -am făcut o grămadă de prieteni, mulți dintre ei cu care am dat și teste , este plăcerea mea să ajut această facțiune cum pot, iar în momentul de față pot să ajut cu un tester cu experiență care are vechime în acest departament.

Alte precizări : Mulțumesc frumos, sper să primesc această funcție , multă stimă și respect.

Aplicatile sunt oprite. Nu dorim sa recrutam alti testeri.

Link to comment
Share on other sites

  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]

- Nume: Stan

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc functia de tester deoarece am mai fost in departamente destul de mult timp, am mai avut functia de tester de cel putin 2-3 ori, stiu sa testez candidatii si daca nu as aplica acum mi-ar parea rau, as vrea sa va ajut cum pot in factiune si chiar imi este dor sa testez candidati.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Elvis35

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: Doresc functia de tester pentru a putea ajuta cat mai mult factiunea. De asemenea, experienta din trecut cu aceasta functie imi aduce nostalgie.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TLG Stan said:

- Nume: Stan

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc functia de tester deoarece am mai fost in departamente destul de mult timp, am mai avut functia de tester de cel putin 2-3 ori, stiu sa testez candidatii si daca nu as aplica acum mi-ar parea rau, as vrea sa va ajut cum pot in factiune si chiar imi este dor sa testez candidati.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Acceptat, Da-mi @ pe grupul de Discord!

1 minute ago, Elvis3 said:

- Nume: Elvis35

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: Doresc functia de tester pentru a putea ajuta cat mai mult factiunea. De asemenea, experienta din trecut cu aceasta functie imi aduce nostalgie.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Acceptat, Da-mi @ pe grupul de Discord!

Link to comment
Share on other sites

  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [ON]

- Nume: ElChapoGeo

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta functie de tester pentru a ma inplica cat mai mult in factiune, am mai avut functia de tester o data si a fost minunat.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, sebastian24 said:

- Nume: ElChapoGeo

- Rank: 4

- Doresc funcita pentru ca: Doresc aceasta functie de tester pentru a ma inplica cat mai mult in factiune, am mai avut functia de tester o data si a fost minunat.

- Alte precizări: Nu am, multumesc.

Facem o exceptie si mai acceptam un tester . Acceptat, Da-mi @ pe grupul de Discord!

Edited by zEu.
Link to comment
Share on other sites

  • zEu. changed the title to LS Police Department - Aplicatii Tester / Tester Aplications [OFF]
On 9/21/2017 at 5:00 PM, GigGs11 Legend said:

- Nume: Shaolin

- Rank:4

- Doresc funcita pentru ca: in primul rand sa ajut aceasta factiune si sa fiu cat mai mult activ . Si sa ajut factiunea sa intre doar candidati foarte buni. 

- Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xander Man said:

 Nume: Xander

- Rank: 5

- Doresc funcita pentru ca: sa ajut la recrutarea de noi ofiteri, pentru un bun management. 

- Alte precizări: Multumesc anticipat.

Xander acceptat pentru functia de tester, cauta-ma pe Discord. 

 

7 minutes ago, krowNLEGEND002 said:

Nume: TynuTragPeDreapta 

 

- Rank: 4

 

- Doresc funcita pentru ca:  vreau sa ofer o mână de ajutor in recrutarea viitorilor ofițeri și consider că sunt apt de aceasta și o sa fac o treabă bună fara incidente neplăcute . 

 

- Alte precizări:  Seara faina  , mulțumesc !

 

Tynutragpedreapta acceptat pentru functia de tester, cauta-ma pe Discord.

 

Momentan se inchid aplicatiile pentru testeri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.